Deadpool 2 Dubbing PL

Deadpool 2
Deadpool 2

Deadpool 2 osiągnął rekord. To najlepiej zarabiający film dla dorosłych w historii kina! Deadpool 2 pobił rekord i okazał się najlepiej zarabiającym filmem dla dorosłych. 20th Century może odnotować ogromny sukces, jednak przy znaczni wyższym budżecie niż w pierwszej odsłonie Deadpoola.

Deadpool 2 Dubbing PL

Deadpool 2 osiągnął rekord. To najlepiej zarabiający film dla dorosłych w historii kina!

Już pierwsza wersja Deadpool‘a okazała się kinowym hitem, a fani Marvela niecierpliwie czekali na kolejną odsłonę komiksowego hitu. Deadpool 2 produkowany przez 20th Century miał na świecie premierę 10 maja 2018 roku, w polskim kinach pojawił się 8 dni później. Wszędzie, gdzie rozpoczeto jego emisję, szybko stał się numerem jeden. Mimo iż od premiery filmu minęło bardzo niewiele czasu, już wiadomo, że Deadpool 2 będzie najbardziej kasowym filmem dla dorosłych w historii kina.
Deadpool zarobił pierwszego dnia od premiery…53,3 mln dolarów!
Deadpool to historia oszpeconego superbohatera, który próbuje znaleźć pasję do życia i walczy z przestępcami, w tym zmierza się z osobami, które zgotowały mu taki los.

Deadpool to alter ego Wade’a Wilsona, byłego najemnika, który odradza się jako nieco szalony superbohater, a właściwie antybohater…W kontynuacji przeboju kinowego z 2016 roku, Deadpool zmierzy się z przybyszem z odległej przyszłości, znajdzie się w więzieniu dla mutantów i stworzy super-grupę, alternatywę dla nielubianych przez niego X-Menów. W drugiej odsłonie filmu w Deadpoola ponownie wcielił się lubiany Ryan Reynolds, idealnie spełniający się w roli antybohatera. Już pierwszego dnia od premiery Dadpoola 2, film zarobił 53, 3 miliona dolarów, tym samym pobił dotychczasowego lidera – „To”, które w tym samym czasie mogło się pochwalić wynikiem 50,4 miliona dolarów. W ciągu pierwszego tygodnia grania go w kinach, dochody producentów opiewały w samych Stanach Zjednoczonych na 122-125 milionów dolarów.

Pierwsze prognozy donosiły jednak, że w pierwszym tygodniu film może przekroczyć dochód 150 milionów dolarów – te informacje się nie sprawdziły i mimo iż Deadpool 2 jest ogromnym sukcesem, nie pobił też sprzedażowo pierwszej odsłony, która w 7 dni od premiery zarobiła 132,4 miliony dolarów. Są to oczywiście szczegóły, do których nie ma się po co przyczepiać, szczególnie że już teraz wiadomo, że Deadpool 2 jest najbardziej kasowym filmem dla dorosłych, a przecież jeszcze nie skończył na siebie zarabiać!

Deadpool 2 – sukces, ale przy ogromnych nakładach
Wielu fanów i miłośników filmu twierdzi, że nowy Deadpool stracił już nieco uroku. Fil miał być kasowym hitem i owszem, takim się okazał. Wyprodukowano go jednak przy znacznie większym budżecie niż pierwszą część (110 milionów dolarów), do tego producenci przeprowadzili masową akcję reklamową, która sprawiła, że na Deadpoola można było trafić dosłownie wszędzie. Film odniósł znacznie lepszy wynik w Europie niż w USA, producenci bowiem potraktowali rodzimy rynek nieco po „macoszemu”, wierząc w gwarantowany sukces.

Mimo wszystko, Deadpool to niewątpliwy sukces, który wdarł się na szczyt listy box office. Zrzucił z roli lidera hit „Avengers: Wojna bez granic”. Zobaczymy jednak, jak długo Deadpoolowi 2 uda się utrzymać pozycję lidera, w końcu kolejne produkcje z logiem Marvela również zapowiadają się jako kinowe i finansowe hity.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x