Do ślubu księcia Harrego i Meghan Markle coraz bliżej.

blog post

Tego na pewno nie wiedzieliście o pannie młodej! Ślub Meghan Markle i księcia Harrego coraz bliżej! Przed tym niezwykłym wydarzeniem warto poznać kilka ciekawostek o życiu Meghan Markle. Te informacje mogą naprawdę zaskoczyc!

Do ślubu księcia Harrego i Meghan Markle coraz bliżej. Tego na pewno nie wiedzieliście o pannie młodej!

Ślub księcia Harrego i jego wybranki Meghan Markle to jedną z najgorętszych informacji w Wielkiej Brytanii, a także w innych światowych mediach. Po urodzeniu przez księżną Kate Royal Baby 3, z ust prasy nie schodzi temat nr 1 – ślub, który odbędzie się już 19 maja w Kaplicy Św. Jerzego na zamku w Windsorze. O wybrance księcia mamy sporo informacji, jednak jesteśmy pewni, że o Meghan Markle jeszcze nie wiecie wszystkiego!

Tego nie wiesz o Meghan Markle!

1. Meghan od najmłodszych lat byłą feministką – wybranka księcia Harrego znana jest ze swoich feministycznych poglądów. Okazuje się, że ma je już od najmłodszych lat. W wieku 11 lat Meghan napisała list do Procter and Gamble z powodu wykorzystywania przez firmę w reklamach wizerunku zmywających naczynia kobiet. Uznała to za dyskryminację płci. Przedsiębiorstwo odpisało Meghan i nawet wyraziło zgodę na zmianę reklamy.
2. Meghan już w 2015 roku została ambasadorką marki odzieżowej Reitmans – umowa z firmą dotyczyła nie tylko samego reprezentowania marki, ale również projektowania przez aktorkę części kolekcji! W 2016 Reitmans wydało linie ubrań projektowanych właśnie przez Meghan Markle – dziś z całą pewnością byłyby hitem sprzedaży!
3. Meghan przyjaźni się z gwiazdą światowego tenisa, Sereną Williams. Celebrytki poznały się podczas imprezy charytatywnej w 2014 roku i od razu zawiązały między sobą nić porozumienia. Serena jest obecnie jedną z najlepszych przyjaciółek Markle i na pewno pojawi się na jej ślubie w Kaplicy Św. Jerzego.
4. Przyszła księżna uwielbia jedzenie! Mimo iż Meghan cieszy się nienaganną figurą, sama mówi o sobie, iż wręcz uwielbia jedzenie. Do tego stopnia, że w granym przez siebie serialu poprosiła twórców, by jej postać cechowała się podobnymi upodobaniami. Markle już jakiś czas temu ukończyła kurs kuchni eksperymentalnej i po prostu uwielbia gotować, co na pewno cieszy jej wybranka.
5. Jedną z najpopularniejszych części ciała Meghan jest…jej nos! Okazuje się, że po tym jak Meghan znalazła się na językach Brytyjczyków, coraz większa ilość kobiet pyta chirurgów plastycznych o możliwość wykonania nosa a’la Markle. Może niedługo dogoni Kardashianki, które obecnie nadal są najpopularniejszym „wzorem” operacyjnym.
6. Markle to rozwódka – magazyny plotkarskie nie omieszkują informować, że przyszła księżna to rozwódka – z tego powodu na jej ślubie nieobecna będzie królowa Elżbieta II, która jest głową angielskiego kościoła. Meghan w 2011 roku wyszła za mąż za producenta Trevora Engelsona, jednak po dwóch latach związek się rozpadł, oficjalnie z powodu różnicy charakterów. Magazyny plotkarskie twierdzą, iż były mąż amerykanki jest bardzo podobny do księcia Harrego…
7. Meghan jest rasy mieszanej! Mimo iż narzeczona księcia posiada jasną karnację, jej matka jest Afroamerykanką, ojciec ma biały kolor skóry. W rysach twarzy Meghan widać oryginalność, którą zawdzięcza właśnie tzw. mieszanemu pochodzeniu.
8. Meghan była katoliczką? Kiedy poznała księcia Harrego, dzieliła ich wiara – Harry jest bowiem wyznania anglikańskiego, natomiast Meghan była wychowywana w wierze katolickiej, mimo iż deklarowała, że czuje się protestantką. Ojciec Markle jest natomiast wyznawcą Kościoła episkopalnego w Stanach Zjednoczonych. Meghan przed ślubem musiała zostać ochrzczona w obrządku anglikańskim, aby ceremonia w ogóle mogła się odbyć!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments