Fani są w prawdziwym szoku – Doda wzięła ślub! Kto jest jej wybrankiem?

Fani są w szoku – Doda wzięła ślub w Hiszpanii! Piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu 14 kwietnia, zaskakując fanów. Wraz ze swoim wybrankiem utrzymała ceremonię w ścisłej tajemnicy, z dala od mediów.

Fani są w prawdziwym szoku – Doda wzięła ślub! Kto jest jej wybrankiem?

Fani Dody są w prawdziwym szoku, nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Piosenkarka za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych opublikowała wiadomość, że wyszła za mąż. Doda ma za sobą nieudane małżeństwo z Radosławem Majdanem, jednak jej nowy wybranek zaprowadził ją przed ołtarz!

Doda stanęła na ślubnym kobiercu

Do ceremonii doszło 14 kwietnia, a ślub udało się utrzymać w ścisłej tajemnicy. Najpierw w mediach społacznościowych pojawiło sie zdjęcie dłoni z obrączkami i informacja o ślubie – fani jeszcze nie do końca wierzyli tej wiadomości. W końcu piosenkarka opublikowała oświadczenie i zdjęcie, na którym występuje u boku męża, ubrana w piękną, koronkową suknię: „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”. Mimo iż piosenkarka ma za sobą nieudane małżeństwo, jej wybranek Emil Stępień poprowadził ją przed ołtarz. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie w Marbelli, pięknym mieście leżącym na południu malowniczej Hiszpanii.

Ślub był utrzymywany w tajemnicy

Mimo iż fani byli zaskoczeni, składali piosenkarce szczere gratulacje. Liczą oczywiscie na to, że piosenkarka upubliczni więcej zdjęć z tej pięknej ceremonii i pokaże się w całej okazałości w swojej sukni ślubnej. Zdziwienie wzbudził także jej wybranek, Emil Stępień – do tej pory Doda stała mocno przy stwierdzeniu, iż Emil jest jedynie jej przyjacielem i partnerem biznesowym. Z ogłoszeniem informacji o ślubie po raz pierwszy stanęła u jego boku w innym charakterze. Oczywiście plotkarskie media od dawna spekulowały o tym że parę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń, jednak tej dwójce udało się utrzymać cały związek w tajemnicy, a ślub poza granicami kraju zapewnił Dorocie Rabczewskiej i jej mężowi ceremonię bez udziału paparazzich. Wcześniejsze związki piosenkarki były zawsze medialne, ale kończyły się niepowodzeniem, tym razem Doda może dla przerwania złej passy chciała zachować prywatność. Oczywiście młodej parze szczerze gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klara
Klara
5 lat temu

No i bardzo dobrze, że wzięła ślub! Może w końcu dziewczynie ułoży się w życiu. Ostatnio media jej nie oszczędzają. mam nadzieję, że prędko rozwodu nie będzie. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Dody i jej wybranka. Życzę gromadki dzieci!