Gwiazd naszych wina (2014)

Gwiazd naszych wina
Gwiazd naszych wina

„Gwiazd naszych wina” życie nastolatków, zmagających się z nowotworem którzy odnajdują radość życia w miłości jaka ich łączy. Film zatytułowany „Gwiazdy naszych wina” którego bohaterzy zmagają się z nowotworem i zakochują się w sobie dzięki czemu zaczynają wspólnie zaczynają czerpać radość z życia.

Gwiazd naszych wina (2014)

Amerykański dramatyczny romans z 2014 roku „Gwiazd naszych wina”, który powstał na podstawie powieści Johna Greena o tym samym tytule. Swoją światową premierę miał 14.05.2014 roku natomiast w Polsce premiera była 06.06.2014 roku. Film w reżyserii Josh Boone.

Film trwa 125 minut. Jest świetnym rozwiązaniem dla nastolatków, jak również starszych. Film ma świetną fabułę, jego gatunek to dramatyczny romans. W filmie główne, rolę odgrywają Hazel, w której rolę wcieliła się Shailene Woodley i Gus, czyli Augustus, którego gra Ansel Elgort. Film przedstawia sytuacje i życie nastolatków cierpiących na nowotwór. Hazel i Gus poznają się podczas spotkania na grupie wsparcia dla chorych na raka.

Ona nieśmiała szesnastoletnia dziewczyna z wąsami w nosie i butlą tlenową, on były koszykarz, któremu świat się zawalił wraz z amputacją nogi. Co ich łączy? Miłość do książek. Łączy ich również to, że mimo iż walczą z chorobą, starają się, czerpać z życia jak najwięcej, i mimo iż życie ich nie rozpieszcza, to wzajemna miłość uskrzydla. Mają kolegę, który pewnego dnia również zachorował na raka i stracił wzrok, przez co zostawiła go dziewczyna. Gus i Hazel postanawiają ukoić smutek kumpla po stracie i wpadają na świetny pomysł. Warto sprawdzić na jaki. Hazel marzy, by spotkać swojego ulubionego autora powieści Perta van Houtena, z którym mimo wielu prób nie udaje się nawiązać kontaktu. Jednak kiedy Gus dowiaduje się o jej marzeniu, postanawia sprawić jej radość i usiłuje się z nim skontaktować. Cierpliwość nastolatka zostaje nagrodzona i chłopak zostaje zaproszony na spotkanie z autorem w Amsterdamie. Postanawia zabrać ze sobą Hazel. Jak potoczy się to spotkanie?

Co wydarzy się w Amsterdamie? Życie uczucia Gusa i Hazel się pogłębia? Obejrzyjcie, aby się przekonać. Film przedstawia życie zmagających się z nowotworem nastolatków, którzy mimo swego losu żyją z wielką radością. Bardzo gorąco polecam obejrzenie tego filmu. Świetny do samego końca, pełen uczuć i emocji nie tylko u bohaterów, ale również u widzów, którzy obserwują ich losy.

 

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments