Hotel Transylwania 3 2018

Hotel Transylwania 3
Hotel Transylwania 3

„Hotel Transylwania3” świetna komedia animowana dla całej rodziny. Dużo humoru i emocji nie tylko dla bohaterów filmu ale również dla widzów przed ekranem. Warto zobaczyć i przeżyć wakacje razem z potworami.

Hotel Transylwania 3

Zapewne większość z was poznała już losy ekipy z Hotelu Transylwania i chcielibyście poznać kolejne jest mi temu możliwość, ponieważ już 12 października 2018 roku odbędzie się Polska premiera filmu. Hotel Transylwania 3 to film animowany dla całej rodziny. Opowiada o kolejnych przygodach i wpadkach ekipy Darka. Tym razem wszyscy wybiorą się na wypasione wakacje. Ich podróż będzie ekscytująca. Będą podróżować ekskluzywnym, ale zachowującym ich standardy potwornym statkiem. Przecież nie samą pracą trwa się w egzystencji i nawet potwory czasem muszą odsapnąć i udać się na zasłużony relaks.

Wszyscy wspólnie oddają się na zasłużony urlop i korzystają ze wszystkich upiornych dogodności statku. Urządzają sobie straszliwe zawody w siatkówkę, egzotyczne wycieczki oraz to, co nie zdziwi nikogo mroczne opalanie się w blasku księżyca. Każdy z ekipy Darka cieszy się z wyczekanych potwornych wakacji. Jednak czasem zdarza się, że wakacje w konsekwencji jakichś nieoczekiwanych wydarzeń zmieniają się w wakacje, o których nikt nie śnił. Wszystko zmienia się za sprawą Mavis, córki Darka, która odkrywa, że ojciec zakochał się w Pani kapitan Erice. Pani kapitan, która jest dość tajemniczą osobą, skrywa pewien sekret, który może sprawić, że świat potworów i, ich dalszą egzystencja mogą być bardzo zagrożone.

Hotel Transylwania 3 to świetny film dla dużych i małych widzów, którzy na pewno z chęcią poznają kolejne przygody i losy ekipy Hotelu. Jak potoczą się losy potworów i co będzie z Darkiem i panią kapitan? Co zrobi Mavis? Czy sekret Ericki sprawią, że wszystko się zmieni? Warto obejrzeć tę część, aby poznać odpowiedzi na te pytania i spędzić czas w potwornie strasznym towarzystwie.

To film, który podczas całego trwania utrzymuje widza w świetnym humorze i budzi emocje nie tylko pozytywne. Staje się również zagadkowy i utrzymujący w lekkim napięciu. Trzecia część jest jeszcze bardziej zabawna i ma w sobie jeszcze więcej humoru. Jeśli oglądaliśmy dwie poprzednie części, na pewno z wytęsknieniem czeka na kolejne historie bohaterów.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments