Jak Norbi radzi sobie w programie „Jaka to melodia”?

Jak Norbi radzi sobie w programie "Jaka to melodia"?
Jak Norbi radzi sobie w programie "Jaka to melodia"?

Odejście Janowskiego z programu jaka to melodia odbiło się dużym echem w Polsce. Większość osób nie była zadowolona ze zmiany. Jednak czy obawy okazały się słuszne?

Jak Norbi radzi sobie w programie „Jaka to melodia”?

Jakiś czas temu w internecie zrobiło się głośno na wieść, że Janowski przestanie prowadzić program „Jaka to melodia”. Nie mniejsze emocje wzbudziła wieść o nowym prowadzącym. Norbert Dudzik znany szerzej pod pseudonimem „Norbi” wydawał się kompletnie nie pasować do tego programu. W końcu jest to zupełnie odmienna osobowość niż Janowski.

Jak wyglądał pierwszy odcinek “Jaka to melodia” z Norbim?

W końcu nadszedł ten dzień, gdy Norbi mógł poprowadzić odcinek “Jaka to melodia”. Z całą pewnością było to show zupełnie inne od dotychczasowego. Nowy prowadzący jest bardziej energiczny, wprowadził on atmosferę zabawy. Nie przypomina on poprzedniego prowadzącego „Jaka to Melodia”, który był spokojny, opanowany, a nawet szarmancki.

Z całą pewnością Norbi wprowadził do programu „Jaka to melodia” powiew świeżości. Co prawda program ten przez wiele lat przyciąga wiele osób przed telewizor, jednak w ostatnich sezonach zaczynało się robić coraz nudniej. Dlatego też nowa scenografia, nowa baza muzyczna, a do tego nowy, bardziej energiczny prowadzący to zmiany, które mogą się podobać.

Jak Norbi w „Jaka to melodia” podoba się odbiorcom?

Osoby oglądające najnowszy odcinek „Jaka to melodia” podzieliły się na dwa główne obozy. Pierwsza grupa odbiorców jest zawiedziona zmianą prowadzącego. Podkreślają oni, że Robert Janowski prowadził program z klasą, był profesjonalistą, a przede wszystkim miał ogromną wiedzę muzyczną. Niektórzy idą o krok dalej i twierdzą, że program ten staje się marnej jakości kabaretem i wytykają błędy Norbiego.

Natomiast drugi obóz cieszy się ze zmian. Część osób wyraża umiarkowany entuzjazm, pisząc “jest lepiej niż się spodziewałem”, jednocześnie wiele osób nie kryje zadowolenia i twierdzi, że Norbi spisuje się znacznie lepiej – program według nich jest ciekawszy i dostarcza więcej rozrywki.

Warto podkreślić, że głosów pozytywnych jest zdecydowanie więcej. To oznacza, że Norbi w roli prowadzącego „Jaka to melodia” wywarł pozytywne wrażenie.

Czy Norbi sprawdzi się jako prowadzący “Jaka to melodia”?

Prawda jest taka, że jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, żeby ogłaszać werdykt. Jeden odcinek to zdecydowanie zbyt mało, żeby oceniać Norbiego w nowej roli. Warto wziąć też pod uwagę fakt, że z czasem jego umiejętności jako prowadzącego będą rosły, a więc program będzie wchodził na nowy poziom.

Mimo wszystko pierwsze wrażenie, jakie zrobił Norbi w „jaka to melodia” jest pozytywne — spisał się on zdecydowanie lepiej, niż przewidywało wielu internautów. Warto zauważyć, że TVP 1 i „Jaka to melodia” była najpopularniejszym programem oglądanym w sobotnie popołudnie. Pozostaje jednak pytanie, czy ten trend zostanie utrzymany?

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Agencja pracy Tymczasowej
 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments