Jennifer Anistone skrytykowana przez Angeline Jolie.

Szokująca i ostra reakcja wzburzonej Angeliny Joli na zaskakujące rozstanie Jennifer Aniston z aktorem Justinem Therouxem! Wstrząsające i nieszczędzące krytyki słowa o samej Aniston!

Niedawno obiegła media zaskakująca wiadomość o rozstaniu Jennifer Aniston z aktorem Justinem Therouxem. Zaraz po tym do opinii publicznej trafił wstrząsający i pełny krytyki komentarz Angeliny Jolie o samej Aniston!

Wszystkie informacje odnośnie koleżanki z branży dotarły do Jolie od grona znajomych. Angelina  sama w ostatnim roku przechodziła trudne rozstanie ze swoim mężem Bradem Pittem, który to dla niej wcześniej rozwiódł się właśnie z Aniston. Nic więc dziwnego, że nowa informacja wzbudziła w Jolie silne emocje.

Na samym początku tego roku w mediach pojawiła się informacja, że Jennifer Aniston rozeszła się z Justinem Therouxem. Rozstanie przebiegło ponoć bardzo spokojnie i w przyjaznej atmosferze. Oboje celebryci, po wielu spekulacjach w mediach, oficjalnie stwierdzili, że wspólnie podjęli taką decyzję i dalej będą utrzymywać przyjacielskie stosunki.

Jennifer Aniston oraz Justin Theroux byli w związku przez ponad 7 lat. Oświadczyny miały miejsce około 3 lata przed ślubem, a sama uroczystość i zawarcie małżeństwa miały miejsce w 2015 roku w miejscowości Bel Air w posiadłości Aniston. Nic nie wskazywało na koniec wspaniałej sielanki i zbliżający się kryzys.

Gdy tylko informacja o ich rozstaniu obiegła media, w internecie zaczęło, aż wrzeć od propozycji dla Aniston, żeby wróciła do Brada Pitta. Angelina Jolie zareagowała w dość nieprzyjemny sposób i ostro skomentowała to wydarzenie, co nie powinno tak do końca dziwić, biorąc pod uwagękoneksje jakie łączyły wcześniej Pitta i Aniston.

Według niej Aniston jest strasznie płytka i nie reprezentuje zbyt wysokiego poziomu intelektualnego. Uznała, że ich rozstanie było tylko kwestią czasu, gdyż Justin jest inteligentnym facetem i wcale nie jest zaskoczona takim obrotem sprawy.

Sama wypowiedź Angeliny nikogo nie powinna dziwić, ponieważ brak sympatii i negatywne relacje pomiędzy obiema paniami nie były żadną tajemnicą. Wydaje się oczywiste w takiej sytuacji, że krążące w sieci plotki o rzekomym ponownym związaniu się Jennifer z Bradem bardzo dotknęły Jolie. Ponoć Pitt przedstawił Aniston już swoje dzieci i postanowił odnowić bliższy kontakt.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x