Joanna Krupa już po ślubie!

Joanna Krupa już po ślubie! Sprawdź, jak wyglądała modelka i kiedy jej rodzina się powiększy! Joanna Krupa i Douglas Nunes są już po ślubie! Para powiedziała sobie „TAK” 4 sierpnia 2018 roku w podkrakowskim Tyńcu. Cermonia była utrzymywana w tajemnicy do ostatniej chwili – sprawdź, jak pięknie modelka prezentowała się w dniu ślubu!

Joanna Krupa już po ślubie!

Joanna Krupa już po ślubie! Sprawdź, jak wyglądała modelka i kiedy jej rodzina się powiększy!

Ślub jak z bajki – tak wiele osób komentuje uroczystość, która odbyła się na obrzeżach Krakowa 4 sierpnia 2018 roku. Ślub światowej sławy modelki, Joanny Krupy do ostatniej chwili był utrzymany w tajemnicy. Ceremonia miała całkiem odmienny charakter, niż pierwszy ślub modelki z biznesmenem Romainem Zago, na którym nie zabrakło paparazzich. Trzeba przyznać, że skromniejsza suknia i kameralne przyjęcie dodało uroku ceremonii, która dopiero co miała miejsce w Krakowie. Sprawdźmy, jak pięknie wyglądała modelka w tym wyjątkowym dniu!

Joanna Krupa wyszła za Douglasa Nunesa!
Wybranek polskiej modelki, Douglas Nunes jest amerykańskim producentem. Para poznała się pod koniec 2017 roku w banalny sposób…podczas spaceru z psami! Od razu zaiskrzyło i już w marcu 2018 dwójka ogłosiła zaręczyny – Krupa zapowiadała rychły ślub. Media bacznie obserwowały modelkę, szczególnie że jej pierwszy ślub z Romainem Zago był ceremonią medialną, na której nie zabrakło nie tylko światowej sławy gości, ale także setek paparazzich. Okazało się, że modelka uczy się na własnych błędach i do nowego związku ma całkiem inne podejście – postanowiła, że ceremonia będzie miała kameralny, skromny charakter. Na początku lipca 2018 roku modelka i producent wzięli w Los Angeles ślub cywilny i mało kto spodziewał się, że w sierpniu przyjadą do Krakowa, by tu ślubować sobie po raz drugi, już przed ołtarzem!
Ślub w Tyńcu, wesele w Krakowie

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbył się 4 sierpnia 2018 roku w nieodległym od Krakowa Tyńcu, w pięknym, średniowiecznym opactwie Benedyktynów. Ceremonia do ostatniej chwili trzymana była w tajemnicy, a wśród zaproszonych znalazło się wąskie grono osób – rodzina i najbliżsi przyjaciele. Na ślubie nie zabrakło jednak gwiazd – pojawił się między innymi Dawid Woliński i Joanna Jabłczyńska, przyjaciele Joanny. Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z renomowanych krakowskich restauracji, a Para Młoda pojechała na nie…meleksem! Modelka postawiła na szyk i elegancję, dlatego wystąpiła w skromnej, lecz pięknej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Sylwię Romaniuk. Zachwyciła gości weselnych oraz swoich fanów – nowożeńcy chętnie dzielili się bowiem materiałami ze ślubu na swoich portalach społecznościowych.

Czy nadejdzie czas na powiększenie rodziny?
Joanna Krupa ma 39 lat i wielokrotnie w udzielanych wywiadach wspominała o dziecku. Do tej pory stawiała na karierę, dlatego w wieku 34 lat zdecydowała się na zamrożenie komórek jajowych. Niedawno stwierdziła, że po ślubie chciałaby mieć dwoje dzieci i postarają się o nie z mężem w sposób naturalny. Dopiero jeśli naturalne zapłodnienie się nie uda, Krupa ma zamiar myśleć o in vitro. Sama mówi, że jeśli uda się jej zajść w ciążę w sposób naturalny, zastanowi się co zrobić z zamrożonymi jajeczkami. Może przekażę komuś w rodzinie, jeżeli będzie potrzebował. A może jakimś nieznajomym kobietom? – wspominała Joanna w jednym z wywiadów. Nie pozostaje nam nic innego jak gratulować nowożeńcom i oczywiście życzyć rychłego powiększenia rodziny!

Artykuł powstał dzięki portalowi seks randki

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments