Joanna Krupa zaręczona! Narzeczony kupił jej pierścionek warty 2 miliony złotych!

Joanna krupa znalazła nową miłość! Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego wartego 2 miliony złotych! Fani modelki już czekają na wyznaczenie daty ceremonii!

Joanna Krupa zaręczona! Narzeczony kupił jej pierścionek warty 2 miliony złotych!

Losami Joanny krupy interesuje się cała Polska. Sympatyczna modelka znana z programu Top Model oraz z zamiłowania do zwierząt nie miała szczęścia w miłości. Od wielu lat związana była z biznesmanem Romainem Zago, którego poślubiła w 2013 roku. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, a małżonkowie mieli rozbieżne podejście do małżeństwa. Zago chciał dzieci, Krupa skupiła się na karierze – w sierpniu 2017 roku małżeństwo pięknej pary zakończył rozwód, jednak Joanna znalazła nową miłość – jest już zaręczona!

Krupa swojego wybranka poznała na spacerze z psem!         

Po rozwodzie zarówno Krupa jak i Zago rzucili się w wir życia towarzyskiego. Joanna poznała jednak wspaniałego mężczyznę, podczas zwykłego spaceru z psem. Okazało się, że jest to pochodzący z teksasu producent filmowy, który zawrócił pięknej modelce w głowie. Już po miesiącu znajomości Krupa zadeklarowała, że nie wyklucza szybkiego macierzyństwa, czym zaskoczyła swoich fanów. Zastanawiała się nawet, czy do poczęcia powinno dojść w sposób naturalny, czy lepiej będzie wykorzystać zamrożone komórki jajowe – Krupa cztery lata temu z myślą o przełożeniu macierzyństwa zdecydowała się na zamrożenie jajeczek. Jak na razie był to jeden z poważniejszych tematów, które poruszała z nowym partnerem.

Oświadczyny w towarzystwie…psów!

Zarówno Joanna Krupa jak i jej nowy wybranek kochają zwierzęta. Nie dziwi więc fakt, że do oświadczyn doszło w towarzystwie jej siedmiu psów w rezydencji pary w USA! Joanna Krupa szybko pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego z ogromnym, 6-karatowym brylantem, wycenianym na wartość około 2 milionów złotych. Fani modelki byli jednak nieco zawiedzeni, ponieważ pierścionek który dostała od Romaina Zago, wart był 4,5 miliona. Pierścionek zaręczynowy gwiazdy pochodzi ze znanego domu jubilerskiego Harry’ego Winstona, popularnego wśród amerykańskich celebrytów. O okolicznościach tych nietypowych zaręczyn, mówiła w wywiadzie dla VIVY znajoma modelki – „Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski!”. Teraz fanom modelki pozostaje już czekać na wyznaczenie daty ślubu – spodziewajmy się bajkowej ceremonii!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x