Kobiety mafii Wolin gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii (2018)

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tymże, który powoduje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o działaniu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera natomiast jego lube, i starego, który gotów jest stworzyć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na duży pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej sens i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia zatem na swoją rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, chociaż w niektórym elemencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Żeby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością oddało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rola w ABW wpłynęła na profil oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książce, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej znaczeniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, pozostający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w sztukę. Trzymania się w ruchu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z dobrego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją kobietą.

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, aby móc dać im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z form obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony trwa w szkole policyjnej, gdzie będzie był pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest postawiona w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie chłopca jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, jest wówczas nie udana próba.

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w końcu występuje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety jest mu to a dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, zapewniłaś mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej prawo brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym etapie, kończy się ważna faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich ma się kilka wątków na raz, zatem warto oglądać obraz w centrum, aby pojąć o co w nim szuka.

Kobiety mafii Dobra gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x