Kobiety Mafii

kobiety mafii
kobiety mafii

Najbardziej kontrowersyjny film 2018 roku czyli Kobiety Mafii w reżyserii Patryka Vegi. Świat mafii oczami kobiet. Kobiety Mafii kolejna hitowa produkcja Patryka Vegi. Szokujący brutalny świat mafii widziany oczami kobiet. Świetna gra Katarzyny Warnke i Olgi Bołądź bezwzględnej funkcjonariuszki dążącej do celu.

Kobiety Mafii

To co można przyznać z całą pewnością to idealne wyczucie i dopasowanie do oczekiwań i potrzeb widzów jakie ma reżyser kolejnego już hitowego filmu Patryk Vega tym razem w produkcji Kobiety Mafii. Jest to oczywiście obecnie najbardziej kontrowersyjny film jakie można ujrzeć na ekranie i wzbudza największe zaciekawienie wśród ogromnej ilości widzów. Zdecydowanie warto obejrzeć ze względu na to, że film pozbawiony jest przesłodzonych scen rodem z bajek Disneya i jest szczerze mówiąc szokowym zderzeniem z rzeczywistością. Patryk Vega w swoich wypowiedziach podkreśla, że jego celem było ukazanie świata przestępczego oczami kobiet stąd to one właśnie grają pierwsze skrzypce w filmie Kobiety mafii.

Do produkcji filmowych Patryka Vegi dołączyła Katarzyna Warnke, która brawurowo zagrała swoją rolę i zwróciła uwagę widzów. Grana przez nią rola głupiej i pustej blondyneczki, dla której liczą się tylko pieniądze, nowe buty, ubrania i zakupy wprost idealnie odzwierciedla osobowość wielu partnerek gangsterów.

Natomiast Olga Bołądź w popularnym filmie Kobiety Mafii wciela się w bezwzględną pozbawioną uczuć i hamulców kobietę, która zawsze stawia na swoim i z zimną krwią dąży do celu. Co ciekawe pojawia ię także Katarzyna Cerekwicka, która w ciela się w rolę….samej siebie oraz Filip Chajzer czy Jarosław Kret. Film trwa 2 godziny 18 minut ale dla widzów jest to zdecydowanie zbyt krótko, chciałoby się oglądać jeszcze i jeszcze. Co więcej Patryk Vega już teraz zapowiada, że w lutym 2019 roku możemy śmiało liczyć na drugą część Kobiet Mafii a w 2020 roku będzie wydana trzecia część więc na tym filmie z pewnością reżyser nie poprzestanie. Polska produkcja  Kobiety Mafii  miała premierę 23 lutego 2018 roku przyciągając do kin ogromną ilość widzów zarówno nowych jak i tych znających twórczość Patryka Vegi. Film obecnie plasuje się na poziomie oceny 4,7.

Czego dotyczy fabuła? Centralne Biuro Śledcze przeprowadza międzynarodowe operacje i jaką rolę mają w tym partnerki gangsterów? Olga Bołądź czyli funkcjonariusz policji pseudonim Bela dostaje od ABW zadanie rozpracować grupę osób handlujących narkotykami, do wykonania tej misji musi współpracować z mafią. Tym razem Bogusław Linda wciela się w Padrina gangstera kierującego grupą mokotowską, którego córka piękna Sandra śpiewa piosenkę urodzinową.  Kobiety Mafii czyli brutalne zderzenie z rzeczywistością pozbawione przesłodzonych scen. Mocne teksty, konkretna fabuła oraz dobrze odgrane role przez czołowe aktorki jak Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke czy Olga Bołądź.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
FilmBest
FilmBest
4 lat temu

polecamy oglądać online