Księżniczka i smok 2018

Księżniczka i smok
Księżniczka i smok

Księżniczka i smok czyli niezwykłe przygody w kolorowej i zaczarowanej krainie. Zobacz najnowszą bajkę dla dzieci. Najnowsza bajka dla dzieci już w kinach. Księżniczka i smok w niezwykłej przygodzie. Wciągająca opowieść o magicznych siódmych urodzinach księżniczki Basi i smoku w zaczarowanej krainie, do którego przenosi się dziewczynka.

Księżniczka i smok

Najnowsza bajka dla dzieci  Księzniczka i smok to niesamowita i wciągająca opowieść o małej dziewczynce księżniczce Basi, która uwielbia czytać. W dzień swoich siódmych urodzin księżniczka Basia otwiera nową książkę. Co jest takiego niezwykłego w książce?

Okazuje się, że nowa książka księżniczki jest totalnie zaczarowana a kiedy dziewczynka otworzyła ją spomiędzy kartek zaczęły wylatywać ogromne ilości kolorowych motyli. W pewnym momencie księżniczka Basia z zaciekawieniem łapie jednego z nich w ręce i w tym samym momencie przenosi się w cudowną magiczną krainę. Bajka Księżniczka i smok jest skierowana do dzieci w różnym wieku zarówno starszych jak i młodszych a baśniowa kraina z całą pewnością zauroczy nie jednego widza. Księżniczka i smok to animowana bajka rosyjskiej produkcji, której reżyserem była Marina Nefedova.

Data premiery niezwykłej bajki była 21 września 2018 roku i grana jest w kinach w całej Polsce. W roli blond księżniczki Basi staje sławna Edyta Herbuś a w uroczego zielonego smoka Smokusia z żółtawą grzywą na głowie Jarosław Boberek. Księżniczka i smok spotykając się w zaczarowanej krainie spędzają ze soba bardzo dużo czasu co sprawia, że bohaterowie się polubili.

Sympatyczny Smokuś odprowadził Księżniczkę Basię do domu gdzie została na noc jednak od tamtej pory młoda księżniczka opuszczała zamek każdego dnia po to by znów przenieść się do bajkowej krainy i spędzać czas ze Smoczuciem. Baśniowy świat zachwyca dzieci i przyciąga uwagę nawet tych najmniejszych pociech.

Księżniczka i smok to zdecydowanie bajka dla wszystkich dzieci oraz całej rodziny. Ostatnia rosyjska produkcja Masza i Niedźwiedź była prawdziwym strzałem w dziesiątkę nie tylko jako produkcja filmowa, powstały całe serie bajek w odcinkach oraz masa limitowanych zabawek, na punkcie których dzieci dostawały szału.

Czy tym razem będzie podobnie? Jak duży sukces odniesie kolejny rosyjski film animowany? Czy możemy spodziewać się kolejnego sukcesu? Z pewnością warto obejrzeć tę bajkę ze swoją pociechą.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments