Leonardo DiCaprio kupił luksusową willę

Leonardo DiCaprio kupił luksusową willę za grube miliony – czy będzie w niej mieszkał?

Leonardo DiCaprio właśnie kupił nową posiadłość. Czyżby zamierzał w niej zamieszkać ze swoją młodziutką wybranką, 20-letnią modelką Camilą Morrone, z którą niedawno pojawił się publicznie? Media plotkarskie donoszą, że mimo iż aktor wydał na dom majątek, może wcale w nim nie zamieszkać!

Luksusowy dom za 5 milionów dolarów
Leonardo DiCaprio jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów – nie ma się więc co dziwić, że może sobie pozwolić na zakup willi kosztującej 5 milionów dolarów, czyli równowartość 18 milionów złotych. Leonardo odkupił posiadłość od znanego DJ-a Mobby’ego – nowa willa DiCaprio położona jest w zabytkowej, bardzo drogiej dzielnicy Los Angeles – Los Feliz. Posiadłość jest naprawdę imponująca – została zbudowana w latach 20-stych XX wieku, jednak DJ Mobby dokonał jej gruntownej przebudowy i ulepszenia. Mimo wszystko, zachowane zostały liczne detale architektoniczne z lat 20-stych, które nadają rezydencji niepowtarzalnego charakteru. Tak więc Leonardo ma do pełnej dyspozycji pięć sypialni, okazały basen, łaźnię parową i dwie jadalnie, z czego jednak znajduje się pod gołym niebem! Rezydencję otacza również wspaniały, imponujący ogród wraz z kameralną strefą SPA. W sumie nowa nieruchomość gwiazdora liczy ponad 430 metrów kwadratowych.

Czy Leonardo DiCaprio zamieszka w luksusowej rezydencji?
Nie budzi wątpliwości fakt, że rezydencja jest godna gwiazdora i mogłaby zapewnić mu prawdziwie luksusowe warunki. Na gwieździe Hollywood nie robi to jednak większego wrażenia. DiCaprio zapytany o nieruchomość przez znany portal mansionglobal.com o to czy będzie mieszkał w rezydencji, zostawił pytanie bez komentarza. To sugeruje, że nowy zakup będzie dla aktora jedynie kolejną inwestycją – jak do tej pory, Leonardo zgromadził już spory majątek w nieruchomościach, w tym kilka podobnych rezydencji czy okazałych apartamentów. Zagraniczne media spekulują, czy DiCaprio nie przeznaczy posiadłości na wynajem. Może brak komentarza oznacza, że właśnie w Los Angeles aktor chce zamieszkać ze swoją ukochaną? W sieci pojawiły się już zdjęcia rezydencji gwiazdora – trzeba przyznać, że wnętrza i ich wyposażenie robią imponujące wrażenie!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments