Mała stopa – PL (2018)

mała stopa
mała stopa

„Mała Stopa ” film animowany o historii wielkiej stopy widziany z innej strony. Dla całej rodziny. Przedstawiony jest opis filmu „Mała Stopa ” film jest ciekawy, emocjonujący i zabawny dla osób w każdym wieku. Jest przeciwieństwem historii wielkiej stopy.

Mała stopa – PL (2018)

„Mała Stopa” to film Z gatunku animacyjno- fantastyczno-przygodowego. Film jest świetny dla całej rodziny nie tylko dla najmłodszych. Film miał swoją premierę 28 września 2018 roku. Reżyserią zajął się Karey Kirkpatrick natomiast scenariuszem John Requa oraz Glenn Ficarra.

Film został świetnie przetłumaczony na język polski oraz piosenki, które występują w filmie, zostały świetnie przetłumaczone oraz wkomponowane. „Mała Stopa” prezentuje historię Wielkiej Stopy z innego punktu widzenia. Yeti podobnie jak ludzie myślą, że poza ich światem oraz tym, co ich otacza i jest zwyczajne dla nich, nie może być nic poza tym oprócz legend. I choć w legendach czasem jest ziarnko prawdy, to nie każdy w nie wierzy.

Film „Mała Stopa” opowiada o młodym Yeti Migo, który trafia na ślad człowieka, którego ślady miały być dużo mniejsze od pozostałego pokolenia Yeti. Dzięki temu znalezisku pozostała rodzina Yeti uważała go za kogoś wyższego rangą. Jednak równocześnie bali się i mieli mnóstwo pytań, na które nie znali odpowiedzi dotychczas.

Migo jako mały Yeti jest bardzo ciekawy świata i odważny niestety nie każdy jednak chciał to docenić. Migo postanowił poszerzyć horyzonty swoich przyjaciół, którzy nie byli tym do końca przekonani. Migo został skazany na wygnanie przez to, że chciał dowiedzieć się czegoś więcej poza tym, co jest w ich wiosce. Chciał, aby poznali, chociaż część odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Sam zastanawiał się, czy świat ludzi różni się czymś od tego, co otacza go w jego wiosce.

W filmie znajdziemy wiele emocji nie tylko tych dobrych, ale również tych troszkę bardziej melancholijnych. „Mała Stopa” to film, który pozwala całej rodzinie, na odkrywanie nowych rzeczy i przede wszystkim spędzenie razem czasu i poznanie historii Yeti z tej innej strony w sposób zabawny. Film w pewien sposób uczy delikatnego zadawania pytań oraz zaprzeczać z góry nakładanym wartościom.

Najważniejszym jednak jest to, że uczy rozumienia odmienności, jeśli chcemy z kimś wspólnie żyć. Wtedy są szanse na zrodzenie się przyjaźni nawet, wtedy kiedy różnimy się od siebie bardzo nie tylko wyglądem, wiekiem czy poglądami.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x