Modowe wpadki gwiazd

Modowe wpadki gwiazd

Gwiazdy stale są na świeczniku. Praktycznie na każdym kroku obserwuje je grono paparazzi, którzy tylko czekają na ich potknięcia. Zdarza się również, że wiele celebrytów nie wytrzymuje presji podczas programów na żywo i przez to dochodzi do wielu zabawny, a czasem nawet kompromitujących sytuacji. W internecie możemy znaleźć wiele tego typu zdjęć, czy filmików. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka modowych wpadek gwiazd, które koniecznie musicie zobaczyć!

Z pewnością wymieniając najważniejsze wpadki gwiazd, warto zacząć od Anny Lewandowskiej, które stale powoduje jakieś kontrowersje. Wiele osób krytykuje jej ćwiczenia lub przepisy. Pomimo stałej aktywności w mediach społecznościowych trenerka ma ogromny problem z falą krytyki, która pojawia się praktycznie pod każdą publikacją. Oprócz problemów w mediach społecznościowych portale plotkarskie coraz częściej komentują stylizacje Anny Lewandowskiej, które słynie raczej ze sportowego stylu i drogich dodatków w formie torebek czy butów. Jakiś czas temu miał miejsce bal charytatywny TVN-u, na którym pojawiło się wiele gwiazd.

Piękne sukienki wieczorowe oraz szykowne garnitury mężczyzn podkreślały rodzaj uroczystości. Tymczasem jednak Anna Lewandowska postawiła na zwykły czarny kombinezon, który odbił się echem wśród stylistów. Pikanterii wydarzeniu dodał z pewnością komentarz trenerki, którego udzieliła w jednej z gazet — Do krytycznych uwag podchodzę z uśmiechem. Teraz, po urodzeniu dziecka, czuję, że mam prawo do wszystkiego. Wiele osób podkreśla, że problemem samej gwiazdy nie są zazdrości internauci, tylko ona sama, ponieważ często zbyt pewnie odnosi się do opinii innych.

Małgorzata Rozenek to gwiazda, która w ostatnich miesiącach nie schodzić z pierwszych stron gazet. Jej perfekcyjny wygląd i nieskazitelne stylizacje pokochało wiele Polek, jednak nie każdy wie, ile Małgosia jest w stanie zrobić dla blasku fleszy. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u zaprezentowała się w niezwykłej żółtej sukience, jednak nie zwróciła uwagi na buty, które ewidentnie były za małe. Oczywiście czujne oko dziennikarzy wypatrzy każdy szczegół, więc z pewnością wszyscy możemy zobaczyć w internecie zdjęcia, które przedstawiają jak przednie palce stóp Małgosi wprost, wypływają z butów.

Każda taka wpadka podważa autorytety gwiazd.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments