Muza i meduza Lektor PL (2008)

Muza i meduza
Muza i meduza

Czy faceci wolą piękne kobiety? Obejrzyj koniecznie film muza i meduza, w której główną rolę gra piękna Paris Hilton i dowiedz się czego naprawdę brakuje mężczyznom.

Muza i meduza Lektor PL (2008)

Film z gatunku komedia romantyczna wyprodukowany w 2008 roku w USA, którego oryginalny tytuł brzmi: ,,Hottie and the Mottie’’. W przewrotnej komedii z morałem widzowie mogą liczyć na doskonale dobraną obsadę co zwiększa jakość odgrywanych w filmie scen.

Wystąpili w nim między innymi tacy aktorzy jak Paris Hilton wcielająca się w postać tytułowej muzy, zgrabnej i przemiłej dziewczyny przyjaźniącej się z jej totalnym przeciwieństwem.

W filmie brali udział także Christine Lakin czyli potwornie brzydka June Phigg oraz Joel Moore jako Nate Cooper. Paris Hilton to Cristabelle Abbott. Komedia romantyczna z 2008 roku w reżyserii Toma Putnam jest ciekawa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Produkcja zadbała o wartościowe przesłanie co powoduje, że film powinny obejrzeć kobiety i nastoletnie dziewczyny, które tkwią w przekonaniu, że faceci wolą piękne i zgrabne kobiety ale także Ci mężczyźni, którzy żyją stereotypami. Jeśli twój facet słucha bardziej zdania mamy niż twojego możecie obejrzeć komedię razem.

Komedia romantyczna pt. ,,Muza i Meduza’’ to świetna i zabawna historia dwóch przyjaźniących się dziewczyn  i zadurzonym w jednej z nich od lat chłopaku. Dwie przyjaciółki czyli Cristabelle budząca zachwyt, podziw i pożadanie płci przeciwnej wprost chodząca piękność oraz June jej absolutne przeciwieństwo brzydka, zaniedbana z przeciętną figurą.

Nate nie widział boskiej Cristabel (Paris Hilton) od dzieciństwa ale doskonale pamięta blond piękność w dziewczęcej różowej sukieneczce z kokardkami. Po 20 latach chłopak postanawia odnaleźć Cristabelle pewny tego, że jest mu przeznaczona i tak piękna jak kilkanaście lat wcześniej. Problem stanowi odrażająca przyjaciółka wybranki June.

Blond włosa Cristabelle ma ogromne powodzenie u mężczyzn nic w tym dziwnego jest spełnieniem ich snów jednak nawet ona nie może wyjść za mąż ponieważ jest oddaną przyjaciółką. Ma jeden warunek. Narzeczony dziewczyny chcąc się z nią ożenić musi znaleźć idealnego partnera dla June co graniczy z cudem. Nate przyparty do muru staje przed zadaniem nie do wykonania ale zdeterminowany postanawia sprostać wymaganiom cudownej Cristabelle.

Scenariusz wzięła na siebie Heidi Ferrer a jego efekt otrzymał 3 nagrody Złote Maliny 2009 i Złote Maliny 2010 oraz 3 nominacje. Film przełamuje stereotyp pożądania przez wszystkich mężczyzn pięknych i szczupłych kobiet zapatrzonych w siebie i swój wygląd. Faceci lubią zadbane, pewne siebie i miły kobiety z charakterem a nie zawsze są one najpiękniejsze ale za to odznaczają się intelektem, sercem i charakterem, który jest niesamowicie atrakcyjny.

Zabawna komedia romantyczna z ciekawymi zwrotami akcji nie pozwoli się nudzić żadnemu widzowi. Mimo, że film powstał 10 lat temu ma sporą liczbę zwolenników, którzy chętnie do niego wracają ponieważ jest to rodzaj komedii cieszącej za każdym razem tak samo. Gatunek idealnie dopasowuje się do chłodnych dni czy deszczowych nocy z kocykiem na kolanach.

Ciekawe wyzwanie jakie musi wykonać Nate staje się jeszcze bardziej skomplikowane bo przyjaciółki są ciągle razem a nawet wspólnie mieszkają. Czy Cristabelle ulegnie prośbom chłopaka i odpuści widząc, że nikt nie chce się umówić z June?

Nate zaczyna wątpić w to, że będzie mógł ożenić się z piękną wybranką ale w końcu po długim czasie spędzonym z obiema przyjaciółkami dostaje olśnienia i dociera do niego, że jego wyśniona cud piękność nie jest dla niego. Nate nagle rezygnuje ze ślubu z Cristabelle ale wywiązał się z zadania i znalazł w końcu partnera dla jej przyjaciółki June.

Historia, która wydarzyła się w filmie ,,Muza i Meduza’’ prawdopodobnie przytrafiła się wielu osobom i wydarzy jeszcze nie raz.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments