Narodziny trzeciego Royal Baby

fani odliczają już dni do porodu księżnej Kate! Media na całym świecie niecierpliwie oczekują porodu księżnej Kate. Już na dniach pojawi się trzecie Royal Baby – płeć dziecka nie jest znana, mimo to fani rodziny królewskiej już spodziewają sie chłopczyka.

Narodziny trzeciego Royal Baby – fani odliczają już dni do porodu księżnej Kate!

Fani rodziny królewskiej i paparazzi z całego świata niecierpliwie czekają do narodzin trzeciego Royal Baby. Dziecko księcia Willimana i księżnej Kate przyjdzie na świat już na dniach. Już teraz zaczyna robić się tłoczno wokół szpitala, w którym ma się odbyć poród księżnej – w końcu każdy chce być na miejscu pierwszy, gdy nowy członek rodziny królewskiej pojawi się na świecie. Para książęca ma już dwoje dzieci – 5-letniego księcia George oraz 3-letnią księżniczkę Charlotte, którymi na czas niedyspozycji księżnej Kate ma zajmować się wykwalifikowana niania.

Księżna Kate ma urodzić pod koniec kwietnia

Księżna Kate już od pewnego czasu nie pojawia się publicznie, oczekując w spokoju zbliżającego się porodu. Pałac Kensington wydał oświadczenie, iż poród odbędzie się pod koniec kwietnia, dlatego media spekulują, kiedy dokładnie Royal Baby przyjdzie na świat. Przy poprzednich ciążach księżnej odchodziła ona na odpoczynek na 5 tygodni przed porodem – tym razem oficjalnie zakończyła swoje obowiązki w dniu 22 marca. Zgodnie z tymi wyliczeniami, poród będzie przypadał na ostatnie dni kwietnia. Ostatnie ciąże Kate kończyły się jednak później niż liczyli dziennikarze, księżniczka Charlotte miała się urodzić pod koniec kwietnia, a przyszła na świat 2 maja. W końcu Royal Baby nie musi urodzić się w terminie, może nas zaskoczyć rodząc się zarówno wcześniej jak i później niż sądzi większość. Na dzień 19 maja zaplanowany jest jednak ślub księcia Harrego i Meghan Markle, księżna Kate musi więc mieć czas na to, by dojść do siebie. Zapewne z powodu przezorności, od 9 do 30 kwietnia wokół szpitala St. Mary w Paddington w którym ma urodzić księżna, planują obostrzenia odnośnie parkowania. W chwili obecnej media podają, że najbardziej prawdopodobną datą porodu księżnej będzie 27-28 kwietnia – już niedługo przekonamy się, czy dziennikarze mieli rację.

Płeć Royal Baby nie jest znana

Oczywiście wiele emocji budzi nie tyle data porodu, co płeć dziecka. Tak jak w przypadku poprzednich ciąży księżnej, informacja o tym czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka to tajemnica. Wiele osób twierdzi, że sami rodzice nie wiedzą, jakiej płci jest dziecko. Książę William popełnił jednak małą gafę i być może, niechcący wyznał płeć dziecka. W rozmowie z zawodnikiem Jackiem Grealishem zażartował, że będzie nalegał by dziecko nazwać Jack. Po chwili jednak zrozumiał swój błąd, ponieważ ze śmiechem dodał – „albo Jackie”. Oczywiście dziennikarze od razu przykuli uwagę do tego błędu spekulując, że para książęca oczekuje narodzin chłopca. Rodzina królewska nadaje dzieciom imiona po zasłużonych przodkach, dlatego w tym przypadku nawet jeśli urodzi się chłopiec, na pewno nie będzie miał na imię Jack.

Jak będzie przebiegał poród księżnej?

Nie ma wątpliwości, że księżna w szpitalu St. Mary w Paddington będzie miała zapewnione wszelkie wygody. Poród odbędzie się w prywatnym i eleganckim skrzydle, gdzie dostęp do Kate będzie miała tylko zaufany personel medyczny i rodzina. Przy poprzednich porodach Kate czuwało około 20 osób z personelu medycznego i ojciec dziecka, książę William. Księżna Kate wraz z Royal Baby spędzi w szpitalu 24 godziny, po czym zostanie wypisana do domu. Jedna noc w prywatnym skrzydle dla kobiet rodzących w sposób naturalny wraz z zapewnieniem całodobowej opieki kosztuje tu nawet 5 tysięcy funtów! Okazuje się, że Księżna Kate nie skorzysta ze znieczulenia, ma jednak rodzić wykorzystując jedną z niekonwencjonalnych metod na uśmierzenie bólu, czyli hipnozę. Jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, księżna Kate urodzi siłami natury. Niecierpliwie oczekujemy pierwszych informacji o tym, kiedy rozpocznie się poród księżnej Kate – oczy całego świata będą zwrócone na drzwi szpitala, w których książęca para wraz z nowonarodzonym Royal baby pojawi się w kilka godzin po narodzinach.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Klara
Klara
5 lat temu

Na szczęście księżna już urodziła i małe książęta mają brata! Gratuluję Księżnej Kate i życzę wytrwałości w wychowywaniu trzech wspaniałych pociech. I tym razem dziennikarze nie mylili się z terminem porodu, bo urodziła jeszcze w kwietniu. GRATULACJE!!!