Nicole Kidman jako terapeutka będzie radzić kobietom

Sławna aktorka zagra w nowym mini serialu twórców HBO. Thiller psychologiczny będzie opowiadał o terapeutce doradzającej kobietom, podczas gdy sama żyje w świecie kłamstw.

Nicole Kidman ponownie łączy siły z HBO. Po sukcesie, jaki odniósł poprzedni mini serial z jej udziałem „Wielkie kłamstewka”, w którym zagrała zamożną, maltretowaną przez męża kobietę i matkę sześcioletnich bliźniaków, która poświęciła karierę prawniczą dla rodziny, przyszedł czas na nowy serial. Reżyser nowego thillera psychologicznego nawiązał już współpracę z Kidman. Zagra ona główną rolę w dreszczowcu. Tym razem będzie to opowieść na podstawie książki „Nie chciałaś wiedzieć” autorstwa Jean Hanff Korelitz.

 

Intuicja, która zawiedzie

 

Aktorka zagra terapeutkę, która doradza innym kobietom. Kidman wcieli się w bohaterkę, która na pozór ma bardzo udane, szczęśliwe życie. Jest spełniona jako matka i żona. W życiu zawodowym idzie jej wspaniale – jest docenianą panią psycholog. Niebawem na rynek ma trafić napisana przez nią książka „Nie chciałaś wiedzieć”, skierowana do kobiet. Tam namawia je do tego, by ufały swojej intuicji oraz słuchały głosu rozsądku w przypadku doboru swoich życiowych partnerów. Głęboko wierzy w pierwsze wrażenie, które jej zdaniem jest w tym przypadku nieomylne. Później jednak okaże się, jak bardzo się myliła. Jej własne życie zamienia się w ruinę. Jej mąż przepadnie bez śladu, a na domiar złego, w jej otoczeniu dochodzi do zabójstwa, którego ofiarą pada jej nowa znajoma. Kobieta musi zmierzyć się z policją i serią makabrycznych odkryć. Wkrótce okaże się, że specjalistka od relacji damsko-męskich sama żyła w świecie kłamstw i różnych iluzji. Będzie przerażona tym, jak bardzo rozminęła się ze swoją własną teorią. I będzie musiała cały swój świat poskładać na nowo.

 

Limitowany serial ma być kolejnym hitem

 

Serial o terapeutce odnoszącej sukcesy, której nagle życie zamienia się w koszmar, ma być kolejnym hitem. Stacja HBO zamówiła już pierwsze odcinki. Autorem scenariusza jest dobrze znany David E. Kelley, który podobno zachwycił się powieścią i dlatego chce ją zekranizować. Sama Nicole Kidman jest zachwycona tym, że zagra główną rolę. Jak powiedziała w wywiadach, jest to kolejna seria pełna życia, jej postać natomiast jest fascynująca i skomplikowana. Dodała, że jest podekscytowana i zaszczycona ponowną współpracą z HBO i Kelley’em. Bardzo ceni sobie wyczucie scenarzysty w temacie rozpisywania ról kobiecych bohaterek.

Z kolei Casey Bloys, dyrektor programowy HBO podkreślił, że nie może doczekać się, aż wspólnie wcielą serial w życie. Kidman będzie jednocześnie producentką tego mini serialu. Jego oryginalny tytuł będzie brzmiał „The Undoing”. Pierwszy sezon będzie liczył 7 odcinków. Nie jest jeszcze znany reżyser, ani data premiery.

Fanów aktorki ucieszy fakt, że powstanie także drugi sezon „Wielkich kłamstewek”. Wszystkie odtwórczynie głównych ról podpisały już współpracę w tym zakresie, a zdjęcia mają rozpocząć się wiosną. Drugi sezon ma trafić do telewizji jeszcze w tym roku.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments