Nie oddychaj (2016) PL

nie oddychaj
nie oddychaj

Nie oddychaj” Nastoletni włamywacze liczą na łatwe i szybkie pieniądze więc żeby je szybko zdobyć postanawiają włamywać się do domów zamożnych ludzi. Ostatni skok jednak będzie dla nich bardziej walką o życie. Jak potoczą się ich losy?

Nie oddychaj (2016) PL

Film pod tytułem „Nie oddychaj” to film dla fanów gatunku trailer / horror. Został wyprodukowany w USA. Swoją światową premierę miał 12 marca 2016 roku natomiast Polską 30 września również 2016 roku. Film został wyreżyserowany przez Fede Alvarez. Film był nominowany do nagrody Empire Award jako najlepszy horror. Film opowiada o trójce złodziei, którzy liczą na łatwe pieniądze oraz fantasy z włamań do domów ludzi. Pewnego dnia postanawiają włamać się do domu niewidomego weterana wojennego, który prawdopodobnie w domu posiada sześciocyfrową kwotę, którą otrzymał jako zadość uczynienie w ramach spowodowanego wypadku, w którym zginęła jego córka.

Ich plan jest prosty włamać się do domu staruszka zabrać pieniądze i wyjechać, a raczej zniknąć nie zostawiając za sobą żadnych śladów. Jednak już na początku na ich drodze stają przeciwności i wiedzą, że tym razem nie pójdzie im łatwo. Nastolatkowie są przekonani, że to przestępstwo niemal idealne jednak czy naprawdę wszystko pójdzie zgodnie z ich planem? Czy uda im się odmienić swoje życie? Każdy z nastoletnich „gangsterów” ma jakieś plany na przyszłość i marzenia.

Nastolatkowie, czyli główni bohaterowie filmu to dwóch chłopców i jedna dziewczyna, to właśnie jej najbardziej zależy na tym, aby wyrwać się z rodzinnego domu, w którym nie widzi przyszłości dla siebie i swojej młodszej siostry. Money uważa się za chłopaka Rocky i chce udowodnić, że zdoła pomoc jej się wyrwać z tego miejsca, myśli, że jest wielkim gangsterem. Kolejny chłopak wyciszony i spokojny nie chce się dłużej włamywać, jest bardziej milczący, podkochuje się w Rocky i to właśnie dla niej postanawia dokonać ostatniego skoku.

Nastoletni włamywacze nie wiedzą, że włamując się do domu sześćdziesięcioletniego mężczyzny, rozpoczynają walkę o życie. I muszą wstrzymać oddech. „Nie oddychaj” to świetny film do końca trzymający w napięciu. Aby przekonać się, jak potoczyły się losy bohaterów „Nie oddychaj” warto obejrzeć. Polecam szczególnie fanom horrorów oraz każdemu, kto chce przeżyć chwile grozy.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments