Odkryty kolejny talent Kasi Nosowskiej.

Czasami życie potrafi nas zaprowadzić w niespodziewanym kierunku a inspiracją bywają rzeczy niepozorne. Dla Kasi Nosowskiej impulsem do drzemiącego w niej potencjału komika okazało się założenie konta na Instagramie.

Kasia Nosowska zauroczyła sobą nie jedną osobę. Nie tylko swym głosem, jest to wszak artystka posiadająca swoją wyjątkową wrażliwość, mającą swe odbicie w tekstach jakie pisze do swych piosenek, wypowiedziach publicznych i ogólnym sposobie bycia. Chwaliła się również nieraz, że bardzo dobrze gotuje, niestety przywilej smakowania jej potraw pozostawiła najbliższym, rzesza ludzi niestety nie ma dostępu do tej strefy. Ostatnio jednak zupełnie nie oczekiwanie dla samej siebie i innych Kasia urzeka jeszcze czymś innym- swoim własnym dowcipem.

Wszystko przez ten Instagram… Przyszedł czas, że i Kasia Nosowska się tam pojawiła. Pomimo, iż pierwsze płyty wydawała za czasów, gdy liczyła się przede wszystkim muzyka a nie sposób splatania włosów, brokat sypiący się z włosów, czy cudownie błyszcząca szminka- idzie z duchem czasu, z duchem internetu. Ba! To nawet był dowód na to, iż Kasia jest wiecznie młoda (jak na artystkę przystało). Nie, nie ze względu na sam fakt, iż go założyła lub zamieszczała na nim selfie, ale ze względu na to, że zupełnie nieskrępowanie zaczęła dawać na nim upust swojemu humorowi.

Zaczęła od serii #ajażemjejpowiedziała, w której za sprawą aplikacji wcieliła się w dziewczynkę o wielkich oczach mówiącą, błyskotliwe rozbawiające teksty. Nie poprzestając na tym, jakiś czas temu, zamieściła filmik, na którym wraz z Agatą Kuleszą zapowiedziała, iż będzie prowadzić następny projekt o tym jak uzyskać podobną jej figurę, któremu ma przyświecać hasło „fat and happy”. Na następnych filmikach możemy zobaczyć instruktarz wcinania smakołyków i nowych gości biorących udział w całej zabawie a wśród nich sam Dawid Podsiadło! Czyżby absurdem patologicznego odchudzania wciąż i na siłę Kasia, chciała unaoczniając śmieszność tej mody pokazać coś z przeciwległego krańca? Tak jak niektórzy, fanatycy odchudzania jedzą posiłek w określonej kolejności a potem niespokojnie wykonują każdy ruch, aby było go więcej i móc więcej spalić, tak Kasia przestrzega przed każdym zbędnym ruchem, aby tylko niepotrzebnie czegoś nie spalić. Nie wiemy jakie miała zamiary, ale jedno wiadomo na pewno- doprawdy jej dystans do siebie, humor i inteligencja są ujmujące!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x