Opony używane Suchań

opony używane
opony używane

Opony Michelin uważane są za jakieś z najodpowiedniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Chociwel

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych marki w rezultatu wielu testów i prób. Do największych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie łatwe parametry niezależnie od godziny roku,
– dużą siłę na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Chociwel

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić ponadto w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Doskonale nadają się dla samochodów w grupie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to oznacza się znacznie delikatnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Chociwel

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Chociwel

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo pomocną jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem stosować spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą od okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co daje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy chcemy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ dostaniemy w wymiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Chociwel

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami także wyjątkowo pomocnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykorzystanie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia i zaawansowanej technice, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co sprawia na skuteczne właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Chociwel

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments