Paparazzi przyłapali gwiazdę z dużym brzuchem.

Paparazzi przyłapali gwiazdę z dużym brzuchem. Nie ma już wątpliwości, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

Fani Mariny Łuczenko i jej męża, bramkarza Wojciecha Szczęsnego od dawna pilnie obserwowali celebrytów. Po bajkowym ślubie, który odbył się w maju 2016 roku w Grecji, fani tych dwojga od dawna oczekiwali wiadomości o ciąży Mariny. Od kilku miesięcy pojawiały się w mediach plotki o tym, że Marina jest w ciąży. Nie było oficjalnego potwierdzenia tej informacji, aż do tej pory! Już wiemy – Marina i Wojciech Szczęsny faktycznie niedługo zostaną rodzicami!

Marina przyłapana z wielkim brzuchem

Na kontach spoecznościowych słynnej pary od miesięcy fani doszukiwali się oznak mówiących o ciąży Mariny. Bezskutecznie – spekulacje były niczym niepotwierdzane, informacji na ten temat odmawiała Marina i jej mąż, jak i również menager artystki. Nie wiadomo, czy para podzieliłaby się informacją z fanami, gdyby nie to, że Marina została przyłapana przez paparazzi w jednym ze sklepów z artykułami dziecięcymi w warszawskim Wilanowie. Kupowanie akcesoriów dla bobasa to jeszcze nic, jednak Marina korzystając z pięknej pogody założyła lekką sukienkę, pod którą dumnie prezentowała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Nikt nie ma już wątpliwości, że piosenkarka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą! Przed Wojciechem Szczęsnym jest trudny czas – jako reprezentant Polski i Juventusu ma do zagrania sporo meczy, w tym również wyjedzie na Mundial do Rosji. Na pewno będzie trudno pogodzić mu obowiązki piłkarza z opieką nad ciężarną żoną.

Marina i Wojciech Szczęsny potwierdzili ciążę!

Marina nie miała zadowolonej miny, kiedy przyłapali ją paparazzi. W takiej sytuacji nie pozostało nic innego, jak podzielenie się z fanami wiadomością o ciąży. Wkrótce w mediach i tak pojawiłyby się jej zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Marina i Wojciech Szczęsny dla swoich fanów opublikowali oświadczenie: „Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć …. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny.? Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie”. Marina nie poinformowała jednak, kiedy zostanie mamą – już zaczęły się speklukacje kiedy pierwsze dziecko celebrytów pojawi się na świecie. Plotki mówią, że Marina wybrała już na poród jedną z luksusowych, warszawskich klinik… Na pewno w najbliższym czasie będzie to gorący temat, który zwroci uwage paparazzich na państwa Szczęsnych. Z naszej strony życzymy oczywiście szczęśliwego rozwiązania!

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments