Pasażerowie (2016) Lektor PL

pasazerowie
pasazerowie

„Pasażerowie” film fantastycznonaukowy i emocjonujący. Czy miłość może się zrodzić I wybaczyć wszystko? Zapewne tego się dowiemy.  Przedstawia film „Pasażerowie” w którym głównymi bohaterami są Jim i Aurora którzy chcą przeżyć przygodę i rozpocząć życia na nowo. Jednak na ich drodze stają przeciwności którym muszą stawić czoła.

Pasażerowie (2016) Lektor PL

Pasażerowie to film fantastycznonaukowy z 2016 roku, wyreżyserowany przez Mortena Tylduma . Swoją premierę na świecie miał 21 grudnia 2016 roku, natomiast w Polsce kilka dni później, czyli 25 grudnia tego samego roku. Scenariuszem zajął się Jon Spaihts. Film przedstawia historię Jima Prestona, w którego rolę się wcielił Chris Pratt. Jim postanawia poddać się hibernacji i rozpocząć swoje życie od nowa na innej planecie. Jednak jego kapsuła ulega uszkodzeniu i Jim wybudza się, dużo wcześniej niż zakładano. Na początku próbuje jakoś się odnaleźć jednak, po pewnym czasie się poddaje. Pewnego dnia w pomieszczeniu gdzie znajdowały się kapsuły z pozostałymi pasażerami, którzy poddali się hibernacji, dostrzega, piękną kobietę o blond włosach o imieniu Aurora, w której rolę wcieliła się Jennifer Lawrence. Jim bardzo długo walczył z pokusą próby wybudzenia jej, jednak w końcu przegrał walkę i Aurora była kolejną osobą, która obudziła się przed wyładowaniem.

Razem próbują znaleźć odpowiedź, dlaczego ich kapsuły uległy uszkodzeniu. Z czasem zbliżają się do siebie i zakochują się w sobie. Para stanowi nie tylko świetny duet aktorski, ale również pod względem chemii, jaka jest pomiędzy nimi, bardzo do siebie pasują. Aurora jednak nie wie, że to Jim wzbudził ją. Aurora rozpoczyna pisanie książki, którą miała nadzieję rozpocząć na planecie kolonizacji. Pewnego dnia jednak wszystko ulega zmianie. Podróż pięciu tysięcy pasażerów i załogi miała trwać kilkadziesiąt lat świetlnych. Jednak nie do końca by się to udało, gdyby nie ujawniło się kilka szczegółów. Film ukazuje bardzo nowoczesne wnętrze statku i kabin pasażerskich. W filmie często ukazywania są ujęcia statku w całym jego majestacie oraz taras widokowy, z którego Jim i Aurora obserwują otaczającą ich galaktykę, co sprawia, że film jest urozmaicony.

Film jest wart obejrzenia i ukazuje człowieka, który przez wiele czasu przebywa sam z robotami. Film ukazuje wiele emocji i zdarzeń, która warto zobaczyć. Aby jednak przekonać się, jaki był los Jima i Aurory i z kim przebywali na pokładzie statku, warto obejrzeć film „Pasażerowie”, aby się dowiedzieć równie tego jaki był koniec owej pary bohaterów.

 

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x