Patryk Vega Plagi Breslau Sianów gdzie obejrzeć?

plagi breslau gdzie obejrzeć
plagi breslau gdzie obejrzeć

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Mieszkowice gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest nowoczesny Wrocław. W mieście tym myśli do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety też tworzą zazwyczaj lekarstwa na sumieniu, a wymiar prawd istnieje w sądzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem samej natomiast tejże tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest kluczowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej myśli Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle delikatne i ciężkie śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – nigdy nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do tego uzyskać gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na pozycję gdzie ten jedyny film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na prawda do wykonywania prac w stanie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być pokazywany w kinach powód ten musi być zadowolony. W niniejszym aspekcie nie posiada żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć przeznaczony dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z perspektywie odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc trend – wyświetlanie filmów na platformach internetowych stoi się coraz niezwykle przystępne. Widzą w ostatnim znakomity potencjał. Patryk Vega uważa także, że stanowi więc podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Mieszkowice gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która stanowi całkowicie inna niż ja plus wtedy wszystko co powodowała do ostatniej chwile […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę relację zaś w tę bohaterkę, no a trzymam szansę, że to także będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem swoja do ostatniej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Mieszkowice gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w własnych własnych kinach, realizacja ta grana jest na salach kinowych na obszarze między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a jeszcze na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten widziany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów uważa go zbyt spektakl trwający w napięciu do jednego końca. Mówią, że istnieje w nim bardzo dynamiczna treść i popularna fabuła. Z przeciwnej części znajdziemy także grupę osób przyciągającą uwagę na mniejszy montaż bądź też niższą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Mieszkowice gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zupełnie inny Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich tych filmów. Nie ma jeszcze mieszania gatunków. To istnieje natomiast dobry thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w toku obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego okresu nie są w stanie uzyskać jak taż sprawa się skończy. Stanowi ostatnie doskonale dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Mieszkowice gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x