Piotr Żyła zdradził swoją żonę?

Małżeństwo Piotra Żyły się rozpada. Jego żona ogłosiła, iż wyrzuciła Piotrka, który zdradzał ją z kochanką. Para publicznie pierze swoje brudy, na czym może bardzo ucierpieć wizerunek Piotra.

Piotr Żyła zdradził swoją żonę? Co będzie dalej z małżeństwem znanego skoczka?

W domu Piotra Żyły w ostatnich dniach atmosfera jest bardzo napięta. Sympatyczny skoczek znany ze śmiesznych wypowiedzi często pojawiał się publicznie z żoną i dziećmi, publikował zdjęcia z zagranicznych wakacji. Szokiem dla jego fanów było nagłe oświadczenie żony skoczka, Justyny na Instagramie. Okazało się, że wyrzuciła ona Piotra z domu, a on sam od dawna ją zdradzał. Ogłosiła, że ich małżeństwo trwające od 2006 roku właśnie definitywnie się zakończyło.

Justyna Żyła pierwsza ogłosiła rozpad małżeństwa

Zaczęło się od minionego weekendu, kiedy Justyna Żyła dodała na swoim Instagramie bardzo emocjonalny wpis. Kilka godzin później post zniknął z jej profilu, jednak wiadomość poszła w świat. Justyna ogłaszała zakończenie swojego małżeństwa i na pewno nie towarzyszyły temu przyjacielskie relacje pary. W kolejnym poście pisała – „Tak mi wszyscy odradzali .. wiec usunęłam wcześniejszy post ,tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać” (pisownia oryginalna). O problemach w domu skoczka mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak były to jak na razie jedynie spekulacje. Od pewnego czasu skoczek nie mieszkał w domu w Wiśle który wraz z żoną kupił trzy lata temu, a po powrocie z Pjongczang na lotnisku w Katowicach na Piotra czekała inna kobieta.

Piotr Żyła skomentował doniesienia żony

Piotr Żyła po kilku dniach umieścił na swoim profilu na Instagramie wyjaśnienie odnośnie całej sytuacji, zgoła odmienne niż widzi to jego żona (pisownia oryginalna) – „no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – czytamy na profilu Piotra Żyły na portalu społecznościowym”. Nie wiadomo, kto mówi prawdę i po czyjej stronie leży wina za rozpad małżeństwa. Jeśli jednak doszło do publicznego prania brudów, chyba nie ma już czego ratować.

Piotrek wyprowadził się z domu i nie odbiera telefonu

Justyna Żyła udziela wywiadów, podsycając coraz bardziej atmosferę skandalu narosłą wokół jej małżeństwa. Twierdzi, iż Piotr już od roku gnębił ją psychicznie, a o kochance powiedział jej tuż przed Wigilią. Już w czerwcu wyprowadził się z domu, chociaż ani on, ani Justyna nie potwierdzili oficjalnie tej informacji. Żona Żyły twierdzi, że nie chciała burzyć pozytywnego wizerunku, jaki jej mąż stworzył wobec kibiców. Słowa Justyny coraz bardziej pogrążają skoczka, który wcale nie próbuje się bronić. Ona sama dodaje – „bardzo bym chciała, żeby było tak, jak dawniej, ze względu na dzieci, ale nie wierzę, by tak się stało. Zbyt dużo kłamstw padło z jego ust”. Wiadomo, że Piotrek stara odciąć się od mediów i jak na razie nie odbiera telefonów, może z czasem zacznie komentować dalsze doniesienia żony – tych w kolejnych dniach prawdopodobnie nie zabraknie, poniewaz Justyna bardzo chętnie udziela wywiadów.

Wizerunek Piotra może bardzo ucierpieć

Specjaliści od wizerunku mówią, że pozycja marketingowa Piotra Żyły na pewno się pogorszy, może stracić korzystne kontrakty reklamowe i przestanie być uznawany za najsympatyczniejszego skoczka polskiej ekipy. To może nawet zaważyć na jego zarobkach w kolejnych miesiącach. Wiadomości które przeciekły do mediów były dla jego fanów prawdziwym szokiem. Ostatnimi czasy forma Piotrka pozostawiała wiele do życzenia, nie zakwalifikował się on między innymi do olimpijskich konkursów i przez to nie zdobył drużynowego medalu. Wiele osób z jego grona mówi, że problemy w życiu prywatnym odbiły się również na karierze sportowej Piotra Żyły.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments