Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016)

pitbull niebezpieczne kobiety
pitbull niebezpieczne kobiety

Na czym polega fenomen filmu Pitbull Niebezpieczne Kobiety? Doskonale wyreżyserowana historia kobiet wstępujących w szeregi Policji. Jak wygląda praca w mundurowce od kuchni? Jak wygląda praca w Policji? Pitbull Niebezpieczne Kobiety to kolejna część Pitbulla kontrowersyjnego filmu w reżyserii Patryka Vegi. W 2015 roku 40% funkcjonariuszy Policji stanowiły kobiety pytanie jak poradzą sobie w trudnym przestępczym świecie i pogodzą to z życiem prywatnym.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016)

Pitbull Niebezpieczne Kobiety to kolejna część brawurowego Pitbulla oba filmy wyreżyserowane przez Patryka Vegę. Niebezpieczne Kobiety to doskonała polska produkcja z 2016 roku w idealnie dobranej obsadzie. Film opowiada o kulisach pracy w Policji jako funkcjonariusz, o których świeżo mianowane policjantki nie mają pojęcia. Jak na prawdę wygląda praca w Policji i dlaczego zostając funkcjonariuszem człowiek nie nadaje się później do żadnej innej pracy? Okazuje się, że w 2015 roku aż 40% nowo przyjętych funkcjonariuszy Policji stanowiły kobiety, które wbrew ogólnym przekonaniom nie są wcale takie słabe i nie siedzą jak szare myszki za biurkiem popijając przysłowiową kawkę.

Praca w Policji okazuje się być bardzo wymagająca nie tylko na tle zawodowym ale również staje się być wyrzeczeniem na tle prywatnym a liczne kobiety funkcjonariuszki stawiają czoła wielokrotnym wyzwaniom dlatego właśnie powstał film Pitbul Niebezpieczne Kobiety żeby ukazać prawdziwe oblicze Polskiej Policji. Do obsady dołączają Joanna Kulig jako Zuza oraz znana aktorka Anna Dereszowska jako Jadźka kobiety wcielają się w świeżo przyjęte funkcjonariuszki, które wstępują w nieznany im dotąd świad przestępczy. Jak poradzą sobie na nowym stanowisku?

Na ich drodze stają dobrze znani mężczyźni z poprzedniej części Pitbulla tj. Andrzej Grabowski wcielający się w rolę Gebelsa oraz uwielbiany przez wszystkich Majami, którego gra Piotr Stramowski. Jak przebiegnie śledźtwo dotyczące mafii paliwowej sięgającej milionowych kwot i czy Izabela Zych pseudonim Somalia nie stanie im na drodze? Film utrzymuje widza w napięciu od pierwszych minut aż do samego końca. Wprost ciężko jest oderwać choć jedno oko od monitora komputera czy innego nośnika, na którym oglądany jest film.

Całość trwa 135 minut i tu należy podkreślić, że jest to tylko 135 minut, po których widz ma zdecydowaną ochotę na więcej. Pitbull Niebezpieczne Kobiety jest filmem sensacyjno- kryminalnym jednak swoją fabułą zainteresował wiele osób, które z reguły preferują ine kategorie filmowego kina. Nie da się ukryć, że ten film kryminalny odniósł w 2016 roku niesamowity sukces. Obecnie w Polsce nie ma osoby, która choćby ze słyszenia nie znałaby filmu Pitbull Niebezpieczne Kobiety.

Prywatnie nowe funkcjonariuszki też nie mają łatwo filmowa Zuza wdaje się w romans z nie lada gangsterem pseudonim Cukier, którego o zgrozo nie zbyt potulna dziewczyna właśnie wychodzi z…więzienia. Jadźka natomiast w życiu prywatnym przeżywa prawdziwe piekło, jej partnerem jest urzędnik skarbowy z krwi i kości, który w zaciszu domowym zamienia się w nieobliczalnego kata znęcającego się nad własną żoną.

W obsadzie nie zabrakło także wyrazistej postaci jaką gra Alicja Bachleda Curuś ta historia dosłownie chwyta za serca co sprawia, że film jest idealnie dobrany dla każdej kategorii widza o wielu upodobniań ponieważ zawiera elementy grozy, akcji oraz dramatyczne sceny. Scena, w której matka dziecka idzie do więzienia ze łzami w oczach rozczula do bólu.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments