Pitbull. Nowe porządki (2016)

PITBULL. NOWE PORZĄDKI
PITBULL. NOWE PORZĄDKI

Pitbull Nowe porządki? ,,Na Mokotowie będą nowe porządki. Będzie morderstwo a ja będę brał w nim udział. I mówię Ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz.” Te słowa rozpoczęły serię mrocznych zabójstw rodziców oraz dzieci, którzy byli powiązani niegdyś z kalectwem syna tzw. Babci. Teraz on wydaje na nich wyrok a Miami próbuje namierzyć mordercę.

Pitbull. Nowe porządki (2016)

Świetnie dobrana obsada w filmie Pitbull Nowe porządki czyli Bogusław Linda i Piotr Stramowski w roli mordercy i zawziętego policjanta w reżyserii Patryka Vegi. Na Mokotowie rozgrywa się seria zabójstw, na których trop wpada słynny Majami policjant z charakterystycznym irokezem na głowie. Co się takiego wydarzyło wiele lat temu, że spowodowało chęć zemsty?

Film Pitbull Nowe Porządki jest to polska produkcja z 2015 roku w reżyserii Patryka Vegi. Pitbull jest filmem zdecydowanie sensacyjno-kryminalnym z wątkami dramatu. Film rozpoczyna przerażająca scena kiedy funkcjonariusze Policji przekopują rozległe tereny jakimi są lasy w Warszawie w poszukiwaniu licznych trupów zakopanych przez sprawcę. Charakterystyczne dla morderstw są obcięte palce u wszystkich ofiar. Film opowiada o starciu policjantów z mafią Mokotowską i gangsterami. W filmie zupełnie przypadkiem spotykają się Bogusław Linda pseudonim Babcia i Piotr Stramowski znany o uwielbiany Miami zawzięty funkcjonariusz Policji. Babcia informuje Miamiego, że: ,,Na Mokotowie będą nowe porządki. Będzie morderstwo a ja będę brał w nim udział.

I mówię Ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz.” i tymi słowami rozpoczyna serię zabójstw. Miami będzie miał jednak bardzo utrudnione zadanie w dotarciu do sprawcy oraz złapaniu mordercy ponieważ tak zwany Babcia ma rozległe znajomości w Polskiej Policji co znacząco utrudnia całe śledztwo.

W między czasie ktoś wysyła do rodzin ofiar obcięte palce żądając zapłaty za nie zbyt kompletne ale porwane i żyjące osoby. W końcu Gebels, w którego wciela się Andrzej Grabowski oraz Miami czyli Piotr Stramowski nie chętnie ale jednak łączą siły zawodowe w celu schywatnai sprawcy. Film jest bardzo kontrowersyjny i wywował ogromną sensację wśród Polaków w roku 2015 kiedy to odbyła się jego premiera. Frekwencja widzów w kinach aż onieśmielała co zainspirowało reżysera Patryka Vegę do wyreżyserowania kolejnej części oryginalnego filmu.

Pitbull Nowe Porządki trzyma w napięciu aż do końca co z pewnością cieszy producentów. Fabuła warta obejrzenia. Widzowie chętnie przenoszą się do innego zupełnie odmiennego im świata, który błyskawicznie wciąga i nie pozwala oderwać się nawet na chwilę.

Miami czyli Piotr Stramowski wręcz stał się prawdziwym ulubieńcem  żeńskiej części publiczności, przystojny wysportowany i meśki policjant przyciąga uwagę kobiet w każdym wieku. Bardzo ważną rolę odgrywa też Andrzej Grabowski wcielający się w Gebelsa mający nie zbyt dobre kontakty ze słynnym Miami.

Dla dobra śledztwa mężczyźni jednak muszą w końcu połączyć siły. Jak zakończy się ta historia? I czy w końcu morderca zostanie złapany? Jak zakończy się Pitbull i czy Policja stawi czoła przestępczemu światu?

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x