Poczuj jeszcze większe doznania w bez lateksowych prezerwatywach SKYN – poczuj się wolny

Jeszcze głębsze doznania podczas seksu? Nic trudnego. Bez lateksowe prezerwatywy SKYN od Unimil. Poczujcie się naturalnie, dzięki temu, że są tak bardzo cienkie, masz wrażenie jakby jej w ogóle nie było.

Każdy go uwielbia – relaksuje, odpręża, zbliża, regeneruję, a wszystko to i jeszcze więcej ma jedno imię – seks. Tak, któż go nie kocha? Kiedyś ogromny temat tabu, dziś taki wyzwolony i namiętny. No, okay, a co z prezerwatywą?

Kto by pomyślał, że nawet taki przyjemny temat może nieść ze sobą niestety niezbyt dobre doznania? Szczypanie, swędzenie, nieprzyjemne uczucie pieczenia, a to wszystko przez uczulenie, bądź nadwrażliwość na lateks! Nikt tego nie zrozumie, dopóki sam przez to nie przejdzie. Nagle coś, co powinno dawać chwilę zapomnienia zamienia się w koszmar! Owszem, można kochać się bez prezerwatyw, ale chcąc uniknąć chorób, niechcianej ciąży, jest to jeden z tańszych i bezpieczniejszych metod antykoncepcji. Czy w takim razie nie zostaje nic innego jak całkowita rezygnacja z seksu? Oczywiście, że nie!

Na rynku, są świetne prezerwatywy SKYN producenta Unimil. Nie zawierają lateksu. Stworzone są one z opracowanego przez naukowców materiału – poliizoprenu. Dzięki temu, że są bardziej miękkie, cienkie – masz wrażenie, jakby jej w ogóle nie było. Czas na nowe, głębsze doznania! Gdyby tego było mało, są różne rodzaje:

SKYN ORIGINAL – poczuj naturalną potęgę doznania

SKYN LARGE – dla „dużych chłopców”

SKYN EKSTRA LUBE – lepsze nawilżenie dla jeszcze lepszego komfortu podczas zbliżenia

SKYN INTENSE FEEL – więcej doznań, dzięki wspaniale dopasowanym wypustkom

SKYN ELITE – jeszcze delikatniejsze od SKYN ORIGINAL

SKYN COCTAIL CLUB – poczuj zapach i smak

SKYN SELECTION – zestaw 3 rodzajów prezerwatyw w jednym opakowaniu ( Original, Ekstra Lube i Intense Feel)

SKYN UNKNOWN PLEASURES – poczuj dreszcz, gorąco i chłodzenie zarazem

Daj ponieść się fantazji i zapomnieniu. Poczuj się tak, jakby nic „ na nim” nie było. Poczuj wolność doznań. Mimo, że stworzona jest z ultra cienkiego materiału, nie zmienia to jej bardzo dobrej wytrzymałości. Teraz bezpieczny seks może być delikatny i pozwala Ci poczuć wszystko. Bądźcie gotowi na najbardziej intymne doznania seksualne dzięki prezerwatywom SKYN.

 

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments