Prezenty Trzcińsko-Zdrój

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych oczekiwań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego sprzedaje się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Trzebiatów

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z poczuciem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z nazwiskiem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do czynienia waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z środowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wartościowym i zależnym w sumy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą stanowić wtedy artykuły w sposobie: „Jestem najwspanialszy na świecie” albo „Jeśli więc czytasz, dlaczego nie pojedziemy na kawę?” ( ta właściwie dla brata lub znajomego). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub uważamy za ważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą lubi, czy obrazek odnoszący się do jego zainteresowaniom, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Niemal jednak dobrym projektem na podarunki dla typów będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na dowód w rodzaju kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie pozostawiajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu szefów kuchni, dodatkowo w współczesnych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale potrzeba być ostrożnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal bywają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla klientów, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty a oryginalne stronie garderoby. Klasykiem są i książki – skoro nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupisz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla facetów to więcej mapy – na dowód do powieszenia na granicy, również te to, kiedy również stylizowane na antyczne. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie ostatnie mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zależysz ją zrealizować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od tamtego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i poszukujący jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Propozycje istnieje stale wiele. Prezenty dla facetów to przecież i wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, aby mogli znacznie odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Wiele informacji
Więcej poradzie zlokalizujesz na części Co kupić mężczyźnie? na jakiej dostają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments