Rimmel 60 seconds Super Shine

W artykule opisuje moim zdaniem jeden z najlepszych na rynku lakierów do paznokci Rimmel, 60 seconds Super Shine. Opisuje zalety.

Należę do osób aktywnych i niecierpliwych. Jednocześnie lubię ładnie wyglądać. Jako aktywna mama nie mam za dużo czasu na dbanie o siebie, tudzież inne czynności związane z makijażem i dobrym wyglądem. Cenię sobie proste i szybkie rozwiązania, nie tylko w tej kwestii.

Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie. Maluję je odkąd pamiętam. Jako kobieta lubię, kiedy są lśniące i kolorowe, dlatego kiedy odwiedzam drogerię to zawsze staję przed półką z lakierami do paznokci. Lubię najróżniejsze kolory, dlatego ważne jest dla mnie, aby firma, którą wybiorę miała duży wybór odcieni. Kolejną istotną kwestią dla mnie jest czas.

W tym przypadku chodzi mi o czas schnięcia lakieru na paznokciach. Jak wspomniałam wcześniej, nie mam na to zbyt wiele czasu, a odgniecenia czy inne uszkodzenia na niedoschniętym lakierze szpecą i psują cały urok. Dlatego tak istotna jest sprawa czasu, w jakim lakier utwardza się na płytce. Dodam, że nie lubię stosować dodatkowych utwardzaczy, więc lakier sam w sobie musi być szybkoschnący. Dochodzi następna ważna rzecz, a mianowicie długość utrzymywania się lakieru na paznokciu. Z powodu braku czasu na codzienne malowanie, a poza tym jak już maluję to liczy się dla mnie, żeby mieć ładne paznokcie na kilka dni.

Jak wiadomo ręce kobiety zajmującej się domem i dziećmi narażone są na ciągłe moczenie w wodzie, uszkodzenia przy codziennych czynnościach, czy chociażby podczas zabaw ze szkrabami. Stąd wynika konieczność dobrego utrzymywania się takowego lakieru na płytce jak najdłużej.

Przy doborze kierowałam się również takimi kwestiami jak to, czy nie wysuszają płytki paznokcia i czy nie powodują przebarwień. Spośród różnych firm oferujących kobietom lakiery do paznokci muszę wyróżnić jeden rodzaj, który spełnił wszystkie moje powyższe oczekiwania. Mam tu na myśli serię lakierów do paznokci firmy Rimmel, 60 seconds Super Shine. Bez najmniejszego problemu dostępne są w najpopularniejszej w Polsce drogerii, a dodatkowo oprócz: naprawdę błyskawicznego schnięcia, szerokiej gamy kolorystycznej i długiego utrzymywania się na płytce mają jeszcze jedną zaletę – przystępną cenę. Nie ukrywam, że jest to kolejny ich atut. Mój wybór padł na tę serię.

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x