Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

sex
sex

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo funkcjonalnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego ukrywanym. Rozlicza się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Rozlicza się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne mienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo ciekawe. Większość kobiet nie pamięta jeszcze nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest absolutnie spokojny zaś nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane czynią ją kilka ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również indywidualnej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich ma kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, natomiast tym, co 70% określiło jak wysoce nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to dodatkowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych kwot mięsa, czosnku i cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w przypadku kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży dziś w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi żyć wartościowa w wynikach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety dużej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie potrafią psuć smak oraz dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by myśleć o własną flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, natomiast w rytmie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, który zawiera odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje ostatnim wspanialsza, im dużo związana jest Twoja partnerka, to nadzieje na wprowadzenie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, masz dość niewielkie. Gdy natomiast chcesz je kilka zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x