Ślub księcia Harrego i Meghan Markle – Pałac Kensington ujawnił kolejne szczegóły uroczystości!

Pałac Kensington wlaśnie ujawnił kolejne szczegóły dotyczące ślubu księcia Harrego i Meghan Markle – fani rodziny królewskiej są wniebowzieci, jednak nadal oczekują nowych informacji, szczególnie że do ślubu zostało już bardzo mało czasu!

Ślub księcia Harrego i Meghan Markle – Pałac Kensington ujawnił kolejne szczegóły uroczystości!

Brytyjczycy z niecierpliwością odliczają dni do jednego z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat, czyli do tak długo wyczekiwanego ślubu Księcia Harrego z amerykanką Meghan Markle. Obecnie jest to temat numer jeden nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w światowych mediach i serwisach plotkarskich. Każda wzmianka odnośnie ślubu jest wręcz na wagę złota, a Pałac Kensington właśnie ujawnił kolejne szczegóły uroczystości, która odbędzie się już 19 maja 2018 roku w Kaplicy Św. Jerzego na zamku Windsor.

Nowe szczegóły ślubu księcia Harrego
Ślub księcia, który jest następcą tronu, nie może odbywać się bez wcześniejszych przygotowań. Niestety, para młoda musi się liczyć z tym,  że praktycznie każdy szczegół ceremonii będzie zaplanowany z góry, zgodnie z etykietą dworską i tradycją brytyjską. Jak wynika z oświadczenia wydanego przez Pałac Kensington, nowożeńcy przejadą ulicami Windsoru w słynnym królewskim lando, czyli otwartej karecie, z której będą pozdrawiali zgromadzonych. Powóz jest częścią pałacowej kolekcji, którą królowa Elżbieta II wykorzystuje podczas wyścigów odbywających się w Ascot. Ta sama bryczka została wykorzystana podczas ślubu księcia Williama i Kate Middleton w 2011 roku – pokonywali w niej trasę w orszaku między Opactwem Westminster a Pałacem Buckingham. Pałac Kensington nie omieszkał dodać szczegółu dotyczącego imion czterech siwych koni, które będą ciągnęły powóz – tej przyjemności dostąpią Milford Haven, Storm, Plymouth oraz Tyrone. Oczywiście przewidziano okoliczność pogorszenia się pogody, czego jednak młodej parze nikt nie życzy – w wypadku niepogody, młodzi pojadą równie eleganckim Scottish State Coach, prawdziwą karetą jak z bajki.

Pałac Kensington trzyma wiele informacji w tajemnicy
Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują każdej oficjalnej informacji odnośnie ich ulubieńców, jednak Pałac Kensington świetnie buduje napięcie, najważniejsze dane zostawiając dopiero na dzień ślubu. Pilnie strzeżoną tajemnicą jest wygląd sukni ślubnej Meghan i to, kto ją zaprojektuje, a także lista gości, którzy pojawią się na ślubie. Aby podnieść napięcie związane ze ślubem, zapowiedziano jednak wiele innych szczegółów, między innymi to, kto wykona tort weselny i jakiego będzie smaku czy gdzie młoda para uda się w podróż poślubną – czy bliżej ślubu dowiemy się jeszcze innych szczegółów – miejmy nadzieję, że tak! Tymczasem pozostaje nam już odliczać dni do ceremonii, która z całą pewnością będzie wielkim wydarzeniem, a oczy całego świata tego pięknego, majowego dnia zostaną skierowane na Londyn.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x