Suknia ślubna kupić czy wypożyczyć?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. To dzień który planujemy z dużym wyprzedzeniem kiedy wybieramy motyw przewodni, kolor, kwiaty, wystrój, i najważniejsze ubranie.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. To dzień który planujemy z dużym wyprzedzeniem kiedy wybieramy motyw przewodni, kolor, kwiaty, wystrój, i najważniejsze ubranie. O ile Pan Młody problemu nie ma większego to Każda kobieta w takim dniu jak ślub chce wyglądać olśniewająco. Wybiera odpowiedni makijaż, fryzurę a przede wszystkim suknie ślubną. Wybór jest ogromy są długie, krótkie, koronkowe, proste i wiele innych.

Ale pojawia się także pytanie kupić, uszyć czy może wypożyczyć?
wiele kobiet chce mieć swoją własną, szyją i kupują wybrany model z myślą że mogą po ślubie pójść na sesję w plenerze kiedy zechcą, za miesiąc, dwa. Tak tu przyznam racje ale co potem? Co po sesji, powiesisz ją w szafie i nigdzie już niestety nie ubierzesz. Ta suknia wisi rok dwa, i przypominasz sobie swój ślub i to ze wydałaś kilka tysięcy złotych po to aby mieć swoją suknie ślubną w domu w szafie. Czasem kobiety decydują się na sprzedaż sukni lecz to nie lada wyzwanie. Owszem zdarzy się ze suknie uda sprzedać się bardzo szybko ale są też sytuacje ze miesiącami nikt się nie zgłasza. Trzeba pamiętać o tym że każda kobieta jest inna i suknia na jedną będzie pasować, a drugą Panią np będzie za krótka lub będą za długie rękawy. A przeróbka takiej sukni może stracić na fasonie i nie będzie już wyglądała tak pięknie jak przy zakupie.

Trzeba mieć na uwadze też to ze przykładowo kupując suknie za 3 tysiące złotych za tyle samo jej nie sprzedasz, być może uda się sprzedać za połowę ceny lub też nawet i za 1/3 wartości.
Wnioskując stracisz na tym sporo.

Jest jeszcze opcja wypożyczyć.
Salonów sukien ślubnych które oferują wypożyczenie sukni ślubnych jest sporo. Wybór w nich jest bardzo szeroki i na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie w czym będzie czuła się pięknie i wyjątkowo.
W każdym salonie wybierając model sukni Panie pomogą w doborze a także dopasują ją odpowiednio do twojego wzrostu i figury.
Ponadto wypożyczasz suknie wypraną gotową do założenia, po ślubie i sesji oddajesz bez zmartwień co teraz zrobić z suknią. Nie martwisz się także praniem i czyszczeniem. Co jest ogromnym plusem bo dobrać odpowiednie środki do wyczyszczenia tak delikatnego materiału jest trudne.
koszt wypożyczenia ok. tysiąc złotych.

Podsumowując
Jestem za wypożyczeniem sukni.
Po pierwsze na pewno tańszy koszt.
po drugie oddaję suknie brudną poplamioną nie martwiąc się czym uda mi się to sprać,
po trzecie nie zastanawiam się czy uda mi się sprzedać suknie porostu oddaję wypożyczoną i problem z głowy.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x