Warto iść do teatru ?

1 of
Wstecz Dalej

O filmie

  • ID Filmu: 208

  • Dodane: Wrzesień 21, 2018

  • Wyświetlenia: 94

Opis

W 21 wieku ludzie są zabiegani i nie mają na nic czasu. Czasem jednak warto się zatrzymać, pomyśleć, pomarzyć. Zwłaszcza jeżeli chodzi o czas wolny, przeznaczony na relaks.

Warto iść do teatru ?

Tu z pomocą przychodzi właśnie teatr. Jest to niebanalna rozrywka i może pomóc odprężyć się każdemu. Warto uczynić z niej hobby dla całej rodziny. Jeżeli sztuka jest dobra, to trafi zarówno do babci jak i wnuczka.

Niesłuszną jest opinia, że teatr to rozrywka dla inteligencji. Każdy może znaleźć coś dla siebie, komedie, romanse, sensacje, w teatrze znajdziemy wszystko. Wrażenia są lepsze niż w kinie, za sprawą bliskości aktorów którzy są na wyciągnięcie ręki.

No i w porównaniu do dzisiejszych filmów, to jest prawdziwa sztuka. Nie rzadko na deskach teatru możemy spotkać aktorów z dużego, czy małego ekranu. Dla nich to bardziej hobby niż praca, bo z teatru nie mają wielkich pieniędzy.

Osobiście każdemu polecam, wyjście do teatru zamiast do kina, chociaż raz w miesiącu. Zwłaszcza gdy wystawiana jest dobra sztuka, jest to wtedy świetna rozrywka.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o