Wielkie Baby Boom w świecie gwiazd i celebrytów w 2018 roku!

Wielkie Baby Boom w świecie gwiazd i celebrytów w 2018 roku! Grono szczęśliwych rodziców coraz większe! Dopiero połowa roku, a w mediach widnieją informacje aż o dwunastu maleństwach! Pazura, Wyka, Łuczenko-Szczęsna, Mołek. To nazwiska tylko niektórych świeżo upieczonych mam! Przekonajcie się sami, które celebrytki urodziły, a które spodziewają się dziecka! To prawdziwe Baby Boom!

Wielkie Baby Boom w świecie gwiazd i celebrytów w 2018 roku!

Ostatnio w świecie show biznesu dużo się dzieje. Śmierć Kory, a także potajemny ślub Joanny Krupy z Duglasem Nunesem z pewnością znajdują się wśród tych najważniejszych wydarzeń, na których media najbardziej skupiały się w ostatnich dniach. Jednak rok 2018, jak żaden inny wcześniej, zasługuje na uwagę pod innym względem. Mianowicie w świecie gwiazd nastąpiło wielkie Baby Boom! Chyba nigdy wcześniej w ciągu jednego roku nie urodziło, czy miało się urodzić, aż tak wiele dzieci! Sprawdźmy zatem jakie gwiazdy powiększyły grono szczęśliwych mam, a które spodziewają się potomstwa.

Dopiero połowa roku, a w mediach widnieją informacje aż o dwunastu maleństwach! W maju na świat przyszło drugie dziecko, syn Pauliny Wyki oraz Macieja Zakościelnego. Choć para na co dzień kryje się przed mediami ze swoim życiem prywatnym, tak ciążę niespecjalni trzymali w tajemnicy. Wyka wielokrotnie pojawiała się na salonach eksponując swój ciążowy brzuszek. Para ma już jednego syna – Borysa.

Następnie, na początku czerwca, dokładnie w Dzień Dziecka rodzicami zostali Edyta oraz Cezary Pazura. Na świecie powitali swoje trzecie wspólne dziecko. Ich córeczka otrzymała piękne imię Rita. Aktor bardzo szybko pochwalił się na swoim Instagramie swoim szczęściem. W opisie wyraził uznanie dla swojej dzielnej żony oraz ogromną radość z narodzin córki.

W połowie czerwca pojawiły się dwie kolejne informacje o narodzinach. Najpierw swoją pociechą pochwaliła się prezenterka TVN Magda Mołek. Na świat przyszedł jej drugi syn Stefan. Celebrytka i jej mąż Maciej Taborowski są już rodzicami małego Henryka. Niedługo później o narodzinach dziecka poinformowała aktorka i wokalistka Julia Pietrucha. Ojcem jest Mateusz Jankowski. Córka gwiazdy otrzymała piękne imię symbolizujące Ziemię, a mianowicie Gaja.

Następnie media poinformowały fanów o kolejnych narodzinach. Tym razem swoim szczęściem podzielili się Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny. Wokół ciąży piosenkarki przez długi czas krążyły różne plotki, które jednak ostatecznie straciły na znaczeniu, kiedy para pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem ich syna, który otrzymał imię Liam.

Pod koniec czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła także Kinga Korta. Gwiazda programu „Żony Hollywood” udowodniła, że żaden wiek nie jest zły, aby zostać matką. Celebrytka ma bowiem podobno aż 50 lat (chociaż nie jest to informacja pewna. Fani twierdzą, że kobieta jest kilka lat młodsza)! Płeć oraz imię jej dziecka zdradziło zdjęcie balonów umieszczone na Instagramie. Pierwszym potomkiem modelki jest chłopiec o nietypowym imieniu Grayson.

Mniej więcej w tym samym czasie co dziecko Kingi Korty na świat przyszedł również syn Emilii Komarnickiej-Klynstry oraz jej męża Redbada Klynstry – pary znanej z serialu „Na dobre i na złe”. Po informacji o narodzinach pierwszego potomka wiele osób wyraziło zdziwienie, że aktorka była ciąży, a także podziw, że udało jej się utrzymać tą informację w tajemnicy.

Kilka dni temu urodziło się kolejne maleństwo. Tym razem rodzicami zostali Marta Kaczyńska oraz jej mąż Piotr – biznesmen, z którym niedawno kobieta wzięła ślub. To już jej trzecie dziecko, pierwsze z obecnym partnerem. O narodzinach poinformowała na Instagramie najstrasza córka Kaczyńskiej. Z racji, że nie minęło wiele czasu od tego szczęśliwego dla pary wydarzenia, nie jest jeszcze znana płeć, ani imię dziecka.

Jednak na tym nie kończy się wielkie Baby Boom roku 2018. W zaawansowanej ciąży jest także Olga Frycz. Aktorka udostępniła niedawno na Instagramie zdjęcia z wakacji nad polskim morzem, na których wyraźnie widać jej duży brzuszek ciążowy. Kobieta jest bardzo podekscytowana, że po raz pierwszy zostanie mamą. Pochwaliła się także informacją o płci dziecka. Niebawem na świat przyjdzie córeczka aktorki.

Jesienią mamą zostanie także Małgorzata Socha. Spodziewa się trzeciego dziecka, które jak zdradziła będzie dziewczynką. Aktorka jest już mamą dwóch dziewczynek – Zosi i Basi.

Nie tak dawno swoje ciąże ogłosiły także Anna Wendzikowska oraz Anna Starmach. W przypadku pierwszej z kobiet plotki o ciąży pojawiły się już w maju, jednak dopiero miesiąc później dziennikarka je potwierdziła. Wendzikowska jest już mamą trzyletniej Kornelii i tym razem media donoszą, że spodziewa się drugiej córeczki, dla której celebrytka podobno wybrała piękne i tradycyjne imię Antonina. Z kolei gwiazda „Masterchefa” uprzedziła wszystkie domysły i poinformowała o swojej ciąży jako pierwsza. Wraz ze swoim mężem Piotrem Kusakiem spodziewają się pierwszego potomka.

Przez pewien czas krążyły także plotki o drugiej ciąży Pauliny Sykut-Jeżyny. Dziennikarka jednak zaprzeczyła tym informacjom.

Niemniej jednak jak na połowę roku, to naprawdę wiele się dzieje. Wszystkim rodzicom tym świeżo upieczonym, jak i parom, które spodziewają się narodzin życzymy dużo zdrowia!

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Laleczki lol
 

 

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments